Зимовий Табір

Щорічні зимові табори (з 2004 р.) – навчають соціальних та життєвих навичок дітей-сиріт, дітей-переселенців та дітей загиблих воїнів.

Ми щорічно організовуємо «Зимовий табір» для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та інших вразливих категорій дітей, з різних куточків України. В січні діти віком 13-17 років приїздять до Прикарпаття, де проводять 10 днів, i проходять цікаві майстерні, катаються на лижах і сноубордах, їх навчають автентичним традиціям Різдвяних свят. Мета – надати дітям можливість розвинути практичні навички, зрозуміти свою національну приналежність та дати їм соціальну орієнтацію.

"Дух Карпатського Різдва" - Зимовий табір 2024

Дата проведення: 02.01.2024 – 11.01.2024 року
Місце проведення: Буковель, Івано-Франківська область, готель “Марілен”
Назва: Дух карпатського Різдва

Гасло:

Дух різдвяний іде в Україну,
Мир він несе у кожну родину.
Гучно в Карпатах колядка лунає,
Нове Покоління Різдво зустрічає!

Кількість дітей: 52
Кількість закладів: 7
Опис:
Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Гелп Ас Гелп ЮА» спільно з Help Us Help (Канада), організували «Зимовий табір 2024» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних куточків України, що проживають в інституційних закладах чи ДБСТ, а також, для дітей родин, що перебувають в складних життєвих обставинах та діти з багатодітних родин, які зараз проживають на підконтрольній Україні території. В січні діти віком 13-17 років приїздять до Карпат, де проводять 10 днів, їм пропонують цікаві майстерні, катання на лижах, їх навчають автентичним традиціям Різдвяних свят тощо.

Перелік майстерень, що відбувалися щодня протягом табору: 

 1. Вертеп;
 2. Швейна;
 3. Комп’ютерна;
 4. Психологія і Я;
 5. Гончарство;
 6. Я Кухар;
 7. Я Лідер

Мета табору:

 • Покращити психоемоційний стан дітей шляхом створення сприятливої та дружньої атмосфери;
 • Покращити фізичний і моральний стан дітей через походи та майстерні; 
 • Надати дітям інструменти та можливості для їх самореалізації шляхом проведення різного роду майстерень;  
 • Залучити дітей до соціального досвіду шляхом створення у таборі відносин співпраці та співтворчості; 
 • Розвинути творчий потенціал дитини через залучення її до колективної та індивідуальної діяльності; 
 • Методична і практична допомога вихователям та керівникам гуртків щодо організації та проведення заходів;
 • Передати дітям знання про традиції й культуру українського народу та інших народів Світу.

Хочемо подякувати усім спонсорам, волонтерам та меценатам за фінансову підтримку в організації та проведенні Зимового табору 2024 для дітей-сиріт та дітей наших захисників України.

"Дух Карпатського Різдва" - Зимовий табір 2020

Дата проведення: 02.01.2020 – 11.01.2020 року
Місце проведення: смт. Ворохта, Івано-Франківська область,
спортивна база “Авангард”.
Назва: Дух Карпатського Різдва

Гасло:

Свята ніч настає,
Ясний блиск з неба б’є.
Нове Покоління Різдво зустрічає –
Карпатський дух в серцях палає.

Кількість дітей: 92.
Кількість закладів: 17.
Опис:
Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» спільно з Help Us Help (HUH), організовує 16-й «Зимовий табір» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з різних куточків України. Також, з 2014 року наша організація запрошує дітей прифронтових зон із Східних регіонів України, дітей родин героїв «Небесної Сотні», родин військовослужбовців та добровольців,котрі служать,служили або загинули в зонах АТО/ООС. В січні діти віком 11-17 років приїздять до Прикарпаття, де проводять 10 днів, їм пропонують цікаві майстерні, катання на лижах, їх навчають автентичним традиціям Різдвяних свят тощо.
Мета – надати дітям соціальну орієнтацію. Загалом за всі роки, у зимових таборах взяли участь понад 1100 дітей. Хочемо подякувати усім спонсорам, волонтерам та меценатам, хто долучився до проведення Зимового табору для дітей-сиріт та дітей наших воїнів.

"Небо і Земля" - Зимовий табір 2019

Дата проведення: 02.01.2019 – 11.01.2019 року
Місце проведення: смт. Ворохта, Івано-Франківська область,
спортивна база “Авангард”.
Назва: Небо і Земля

Гасло:

Різдвяна зірка в небі сяє,
Нове Покоління колядку співає.
Небо і земля а Карпатах лунає,
Це Україна Різдво зустрічає!

Кількість дітей: 89.
Кількість закладів: 16.
Опис:
Ми живемо у дуже неспокійний час, в постійній напрузі знаходиться вся держава.
За 25 років багато що змінилося, але Україна як тоді, так і досі продовжує робити вагомі кроки на своєму шляху до розбудови незалежності, формування патріотичної української нації, розкриття краси та неповторності Української держави на міжнародній арені. Ми щиро віримо що 2019 рік буде надзвичайно успішним для кожного з Вас, адже Ви починаєте його в колі друзів, в колі прогресивного “Нового Покоління”!
Нехай доля дарує Вам здоров’я, щастя, нових друзів та достаток!
Від всіх членів Ради Директорів Dopomoha Ukraini – Aid Ukraine хочемо запевнити Вас, що ми докладемо максимально зусиль щоб всі наші проекти в Україні продовжувалися та успішно розвивалися. Тільки спільними зусиллями та працею ми можемо побудувати успішну країну, де кожен матиме гідне та щасливе життя!
Мир вам, вашим рідним і сім’ям, любові, здійснення мрій та нових перемог!
Христос Рождається! Славімо його!

"Коляда лунає" - Зимовий табір 2018

Дата проведення: 02.01.2018 – 11.01.2018 року
Місце проведення: смт. Ворохта, Івано-Франківська область, спортивна база “Авангард”.
Назва: “Коляда лунає”

Гасло:

Мороз за вікном,
Нове Покоління знову разом!
Колядки співають,
З Різдвом всіх вітають!

Кількість дітей: 85.
Кількість закладів: 16.
Опис:
Цього року ми пережили безліч переломних подій, які обов’язково залишаться в нашій пам’яті. Нехай Новий Рік принесе нам нові сили для втілення самих амбітних планів і звершень. Спасибі за те, що ви були і залишаєтеся з нами. І хай збудеться все задумане, а 2018 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше. Хочемо побажати всім Вам аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість і впевненість у завтрашньому дні.
As a new year approaches, Help Us Help The Children is reminded of the many turning points that have shaped our organization and strengthened our ambitions. In 2018, we will be celebrating 25 years of our work on Ukrainian soil. This milestone would not be possible without the unwavering support of our HUHTC community. Thank you to everyone who has played a role in positively impacting the lives of orphaned children over the last quarter century. We trust that you will be with us as we continue to grow and expand our undertakings.
We would like to wish you and your loved ones a very happy New Year filled with positivity, peace, and love. We hope that 2018 is your best year yet!