Code for Ukraine

Пілотний проєкт у партнерстві з Code.X спільно з Help Us Help

Це однорічна програма з програмування для дітей в Україні віком 14-15 років, спрямована на надання технічної освіти та розвитку особистих навичок українській молоді, яка постраждала від війни. Програма спрямована на те, щоб надати цим молодим людям необхідні навички та знання, щоб досягти успіху в епоху цифрових технологій, підготувати їх до майбутніх кар’єрних можливостей і дати їм змогу стати агентами змін у своїх громадах.

етапи проєкту

Реалізація програми

Програма Code for Ukraine буде включати 50 учнів, обраних з різних верств українського суспільства, з особливим акцентом на молодь та дітей-сиріт, які постраждали від війни. Тривала війна між Україною та Росією сильно позначилася на українській молоді. Багато дітей залишилися сиротами або безпосередньо постраждали від насильства і нестабільності, спричиненої війною, що призвело до навчальних і економічних недоліків і обмежило їхні перспективи у майбутньому.

Реалізація програми буде відбуватися у Львові. Учні візьмуть участь у трьох тривалих таборах між липнем 2024 та липнем 2025 року, розвиваючи обчислювальні, творчі та критичні навички. Учні будуть вдосконалювати навички, які вони вивчають протягом літа, на додаткових дворазових позаурочних заняттях між таборами.

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ДОПОМОГТИ!

Ця програма має змогу реалізуватися завдяки вашій щедрості та підтримці. Приєднуйтеся до нас у створенні позитивних змін вже сьогодні!

Перейдіть за посиланням:

Подайте заявку на участь у програмі

ХОЧЕШ НАВЧИТИСЯ ПРОГРАМУВАТИ? ТОДІ У НАС ДЛЯ ТЕБЕ ХОРОШІ НОВИНИ!   

Це дванадцятимісячна програма, яка складатиметься з 3 таборів (літо 2024, зима 2024/2025 та літо 2025). Ви почнете з вивчення вступного курсу з програмування на Python та креативного мислення під час літнього табору 2024 року (8-21 липня 2024 року), а потім практикуватимете ці навички під час наших річних сесій (жовтень-грудень). Ви повторите цей процес протягом двох додаткових таборів у січні 2025 року та липні 2025 року, здобуваючи чудові навички програмування, дизайну та підприємництва!

Щоб долучитися до програми як студент, ви вже маєте перебувати у Львові чи Львівській області та мати змогу проживати в місці проведення табору протягом усього періоду його проведення. Ви повинні бути доступні, наскільки вам відомо, протягом усіх дат, перелічених вище.

Діти, які мають право подавати заявку:

Ви можете взяти участь у трьох таборах та додатковій роботі протягом навчального року.