Політика конфіденційності

ПРИМІТКА ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ HELPUSHELPUA.COM

Останнє оновлення 29 червня 2022 року

Це повідомлення про конфіденційність для БО “МБФ “ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА” (‘Компанія‘, ‘ ми ‘, ‘ нас ‘ або ‘ наш ‘,), описує, як і чому ми можемо збирати, зберігати, використовувати та/або ділитися (‘ процес ‘) ваша інформація, коли ви користуєтеся нашими послугами (‘ Послуги ‘), наприклад, коли ви:

 • Відвідайте наш веб-сайт на https://helpushelpua.com, або будь-який наш веб-сайт, який посилається на це повідомлення про конфіденційність
 • Співпрацюйте з нами іншими способами, включаючи будь-які продажі, маркетинг або події

Запитання чи побоювання? Ознайомлення з цим повідомленням про конфіденційність допоможе вам зрозуміти свої права та вибір щодо конфіденційності. Якщо ви не згодні з нашою політикою та практикою, будь ласка, не використовуйте наші Послуги. Якщо у вас все ще залишилися запитання чи сумніви, зв’яжіться з нами за адресою info@helpushelpua.com.

РЕЗЮМЕ КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ
У цьому резюме наведено ключові моменти з нашого повідомлення про конфіденційність, але ви можете дізнатися більше про будь-яку з цих тем, натиснувши посилання після кожного ключового пункту або скориставшись нашим змістом нижче, щоб знайти потрібний розділ.

Яку особисту інформацію ми обробляємо?
Коли ви відвідуєте, користуєтеся нашими Сервісами або переміщаєтеся по них, ми можемо обробляти особисту інформацію залежно від того, як ви з ними взаємодієтеБО “МБФ “ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА”і Служби, вибір, який ви робите, а також продукти та функції, які ви використовуєте.

Чи обробляємо ми будь-яку конфіденційну особисту інформацію?
Ми не обробляємо конфіденційну особисту інформацію.

Чи отримуємо ми будь-яку інформацію від третіх сторін?
Ми не отримуємо жодної інформації від третіх сторін.

Як ми обробляємо вашу інформацію?
Ми обробляємо вашу інформацію для надання, покращення та адміністрування наших Послуг, спілкування з вами, для безпеки та запобігання шахрайству, а також для дотримання законодавства. Ми також можемо обробляти вашу інформацію для інших цілей з вашої згоди. Ми обробляємо вашу інформацію лише тоді, коли у нас є для цього поважні законні підстави. 

В яких ситуаціях і з якимисторонам ми передаємо особисту інформацію?
Ми можемо ділитися інформацією в конкретних ситуаціях і з конкретнимитретіх осіб.

Як ми захищаємо вашу інформацію?
Ми маємоорганізаційніа також технічні процеси та процедури для захисту вашої особистої інформації. Однак жодна електронна передача через Інтернет чи технологія зберігання інформації не може бути гарантовано 100% безпечною, тому ми не можемо обіцяти чи гарантувати, що хакери, кіберзлочинці чи іншінесанкціонованийтреті сторони не зможуть зашкодити нашій безпеці та неналежним чином збирати, отримувати доступ, красти або змінювати вашу інформацію. 

Які у вас права?
Залежно від того, де ви географічно перебуваєте, застосовне законодавство про конфіденційність може означати, що ви маєте певні права щодо вашої особистої інформації.

Як ви реалізуєте свої права?
Найпростіший спосіб реалізувати свої права – це заповнити доступну форму запиту на суб’єкт даних тут, або зв’язавшись з нами. Ми розглянемо та діятимемо за будь-яким запитом відповідно до чинного законодавства про захист даних.

ЗМІСТ
1. ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?
2. ЯК МИ ОБРОБИМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?
3. НА ЯКІ ПРАВОВІ ПІДСТАВИ МИ СПЛАДАЄМОСЯ, ДЛЯ ОБРОБКИ ВАШОЇ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ?
4. КОЛИ І КОМУ МИ ДІЛИМОСЯ ВАШОЮ ОСОБИСТОЙ ІНФОРМАЦІЄЮ?
5. ЧИ ВИКОРИСТАЄМО КУКИ ТА ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІДТЕЖЕННЯ?
6. ЯК ДОЛГО МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?
7. ЯК МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?
8. ЧИ ЗБИРАЄМО ІНФОРМАЦІЮ ВІД НЕПОВНОЛІТНИХ?
9. ЯКІ ВАШІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?
10. ЕЛЕМЕНТИ УПРАВЛІННЯ ФУНКЦІЯМИ НЕ ОТСЛЕЖУВАТИ
11. ЧИ МАЮТЬ ЖИТЕЛИ КАЛІФОРНІЇ СПЕЦІАЛЬНІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?
12. ЧИ МИ ОНОВЛЯЄМО ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ?
13. ЯК ВИ МОЖЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ?
14. ЯК ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ, оновити чи видалити дані, які ми від вас збираємо?

 

1. ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО?

Особиста інформація, яку ви нам розкриваєте
Коротше кажучи: ми збираємо особисту інформацію, яку ви нам надаєте. 

Ми збираємо особисту інформацію, яку ви добровільно надаєте нам, коли вивисловлювати зацікавленість в отриманні інформації про нас або наші продукти та послуги, коли ви берете участь у діяльності в рамках Послуг або іншим чином, коли ви звертаєтеся до нас.

Персональні дані, надані вами. Персональна інформація, яку ми збираємо, залежить від контексту вашої взаємодії з нами та Послугами, вибору, який ви робите, а також продуктів і функцій, які ви використовуєте. Персональна інформація, яку ми збираємо, може включати наступне:

 • імена
 • номери телефонів
 • адреси електронної пошти
 • поштові адреси

Конфіденційна інформація. Ми не обробляємо конфіденційну інформацію.

Платіжні дані. Ми можемо збирати дані, необхідні для обробки вашого платежу, якщо ви робите покупки, наприклад номер вашого платіжного засобу (наприклад, номер кредитної картки) і код безпеки, пов’язаний з вашим платіжним засобом. Усі платіжні дані зберігаються в АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Ви можете знайти їх посилання на повідомлення про конфіденційність тут:
https://www.privat24.ua/docs/privacy_policy.pdf.

Вся особиста інформація, яку ви нам надаєте, має бути правдивою, повною та точною, і ви повинні повідомляти нас про будь-які зміни такої особистої інформації.

Інформація збирається автоматично
Коротше кажучи: деяка інформація — наприклад, ваша адреса Інтернет-протоколу (IP) та/або характеристики браузера та пристрою — збирається автоматично, коли ви відвідуєте наші Служби. 

Ми автоматично збираємо певну інформацію, коли ви відвідуєте, використовуєте або переміщаєтеся по Сервісам. Ця інформація не розкриває вашу особу (наприклад, ваше ім’я чи контактну інформацію), але може включати інформацію про пристрій та використання, таку як ваша IP-адреса, браузер і характеристики пристрою, операційна система, мовні параметри, URL-адреси, що перенаправляють, назва пристрою, країна, місцезнаходження , інформацію про те, як і коли ви використовуєте наші Послуги, та іншу технічну інформацію. Ця інформація в першу чергу необхідна для забезпечення безпеки та функціонування наших Сервісів, а також для внутрішньої аналітики та звітності.

Як і багато інших компаній, ми також збираємо інформацію за допомогою файлів cookie та подібних технологій.

Інформація, яку ми збираємо, включає:

 • Дані журналу та використання. Дані журналу та використання – це інформація про сервіс, діагностику, використання та продуктивність, яку наші сервери автоматично збирають, коли ви отримуєте доступ до наших Сервісів або використовуєте їх, і яку ми записуємо у файли журналів. Залежно від того, як ви з нами взаємодієте, ці дані журналу можуть включати вашу IP-адресу, інформацію про пристрій, тип браузера, а також налаштування та інформацію про вашу діяльність у Послугах  (наприклад, позначки дати/часу, пов’язані з вашим використанням, сторінки та переглянуті файли , пошуки та інші дії, які ви виконуєте, наприклад, які функції ви використовуєте), інформація про події пристрою (наприклад, активність системи, звіти про помилки (іноді їх називають”аварійні дампи”), і параметри обладнання).
 • Дані пристрою. Ми збираємо дані пристрою, наприклад інформацію про ваш комп’ютер, телефон, планшет або інший пристрій, який ви використовуєте для доступу до Послуг. Залежно від пристрою, який використовується, ці дані пристрою можуть містити таку інформацію, як ваша IP-адреса (або проксі-сервер), ідентифікаційні номери пристрою та програми, місцезнаходження, тип браузера, модель обладнання, постачальник послуг Інтернету та/або оператор мобільного зв’язку, операційна система та інформацію про конфігурацію системи.
 • Дані про місцезнаходження. Ми збираємо дані про місцезнаходження, наприклад інформацію про місцезнаходження вашого пристрою, яка може бути точною або неточною. Скільки інформації ми збираємо, залежить від типу та налаштувань пристрою, який ви використовуєте для доступу до Послуг. Наприклад, ми можемо використовувати GPS та інші технології для збору геолокаційних даних, які повідомляють нам ваше поточне місцезнаходження (на основі вашої IP-адреси). Ви можете відмовитися від дозволу нам збирати цю інформацію, відмовившись від доступу до інформації або вимкнувши налаштування місцезнаходження на своєму пристрої. Однак, якщо ви вирішите відмовитися від них, ви не зможете використовувати певні аспекти Служб. 

  2. ЯК МИ ОБРОБИМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?

Коротше кажучи:  ми обробляємо вашу інформацію для надання, покращення та адміністрування наших Послуг, спілкування з вами, для безпеки та запобігання шахрайству, а також для дотримання законодавства. Ми також можемо обробляти вашу інформацію для інших цілей з вашої згоди.

 

Ми обробляємо вашу особисту інформацію з різних причин, залежно від того, як ви взаємодієте з нашими Послугами, зокрема:

 • Для надання та полегшення надання послуг користувачеві. Ми можемо обробляти вашу інформацію, щоб надати вам необхідну послугу.
 • Відповідати на запити користувачів/пропонувати підтримку користувачам. Ми можемо обробляти вашу інформацію, щоб відповісти на ваші запити та вирішити будь-які потенційні проблеми, які можуть виникнути у запитаній службі.
 • Щоб надіслати вам адміністративну інформацію. Ми можемо обробляти вашу інформацію, щоб надсилати вам детальну інформацію про наші продукти та послуги, зміни наших умов і політик та іншу подібну інформацію.
 • Довиконуватиі керувати своїми замовленнями. Ми можемо обробляти вашу інформацію довиконуватиі керувати своїми замовленнями, платежами, поверненнями та обмінами, зробленими через Служби.
 • Щоб увімкнути комунікацію між користувачами. Ми можемо обробляти вашу інформацію, якщо ви вирішите використовувати будь-яку з наших пропозицій, які дозволяють спілкуватися з іншим користувачем.
 • Щоб запитати зворотній зв’язок. Ми можемо обробляти вашу інформацію, коли це необхідно для отримання зворотного зв’язку та зв’язку з вами щодо використання вами наших Послуг.
 • Щоб надсилати вам маркетингові та рекламні повідомлення. Ми можемо обробляти особисту інформацію, яку ви надсилаєте нам для наших маркетингових цілей, якщо це відповідає вашим маркетинговим уподобанням. Ви можете відмовитися від наших маркетингових електронних листів у будь-який час.
 • Щоб надати вам цільову рекламу. Ми можемо обробляти вашу інформацію для розробки та відображенняперсоналізованийвміст і реклама, що відповідають вашим інтересам, місцеположенню тощо.
 • Щоб захистити наші послуги. Ми можемо обробляти вашу інформацію в рамках наших зусиль, щоб забезпечити безпеку наших Сервісів, включаючи моніторинг та запобігання шахрайству.
 • Щоб визначити тенденції використання. Ми можемо обробляти інформацію про те, як ви використовуєте наші Служби, щоб краще зрозуміти, як вони використовуються, щоб ми могли їх покращити.
 • Щоб визначити ефективність наших маркетингових та рекламних кампаній. Ми можемо обробляти вашу інформацію, щоб краще зрозуміти, як проводити маркетингові та рекламні кампанії, які є найбільш релевантними для вас.

Коротше кажучи:  ми обробляємо вашу особисту інформацію лише тоді, коли вважаємо, що це необхідно, і у нас є поважна юридична причина (тобтоюридична основа), щоб зробити це відповідно до чинного законодавства, наприклад, з вашої згоди, дотримуватись законів, надавати вам послуги для вступу абовиконуватинаші договірні зобов’язання, захистити ваші права абовиконуватинаші законні ділові інтереси.

Якщо ви перебуваєте в ЄС або Великобританії, цей розділ стосується вас.
Загальний регламент захисту даних (GDPR) і GDPR Великобританії вимагають, щоб ми пояснили дійсні правові основи, на які ми покладаємося для обробки вашої особистої інформації. Таким чином, ми можемо покладатися на такі юридичні підстави для обробки вашої особистої інформації:

 • Згода. Ми можемо обробляти вашу інформацію, якщо ви дали нам дозвіл (тобтозгоду) використовувати вашу особисту інформацію з певною метою. Ви можете будь-коли відкликати свою згоду.
 • Виконання Контракту. Ми можемо обробляти вашу особисту інформацію, коли вважаємо, що це необхідновиконуватинаші договірні зобов’язання перед вами, включаючи надання наших Послуг або на ваш запит до укладання з вами контракту.
 • Законні інтереси. Ми можемо обробляти вашу інформацію, якщо вважаємо, що це необхідно для досягнення наших законних ділових інтересів, і ці інтереси не переважають ваших інтересів та основних прав і свобод. Наприклад, ми можемо обробляти вашу особисту інформацію для деяких з описаних цілей, щоб:
 • Надсилайте користувачам інформацію про спеціальні пропозиції та знижки на наші продукти та послуги
 • Розробка та показперсоналізованийі релевантний рекламний вміст для наших користувачів
 • Аналізуйтеяк використовуються наші послуги, щоб ми могли покращити їх, щоб залучати та утримувати користувачів
 • Підтримуйте нашу маркетингову діяльність
 • Діагностуйте проблеми та/або запобігайте шахрайству
 • Зрозумійте, як наші користувачі використовують наші продукти та послуги, щоб ми могли покращити взаємодію з ними
 • Юридичні зобов’язання. Ми можемо обробляти вашу інформацію, якщо вважаємо, що це необхідно для дотримання наших юридичних зобов’язань, наприклад, для співпраці з правоохоронним органом або регулюючим органом, здійснення або захисту наших законних прав або розкриття вашої інформації як доказу в судовому процесі, в якому ми беремо участь залучений.
 • Життєві інтереси. Ми можемо обробляти вашу інформацію, якщо вважаємо, що це необхідно для захисту ваших життєво важливих інтересів або життєво важливих інтересів третьої сторони, наприклад, у ситуаціях, які можуть загрожувати безпеці будь-якої особи.

Якщо ви перебуваєте в Канаді, цей розділ стосується вас.
Ми можемо обробляти вашу інформацію, якщо ви дали нам спеціальний дозвіл (тобточітку згоду) використовувати вашу особисту інформацію з певною метою або в ситуаціях, коли можна зробити висновок про ваш дозвіл (тобтонеявна згода). Ви можете будь-коли відкликати свою згоду. 

У деяких виняткових випадках нам може бути дозволено відповідно до чинного законодавства обробляти вашу інформацію без вашої згоди, зокрема, наприклад:

 • Якщо збір явно відповідає інтересам особи, і згоду неможливо отримати вчасно
 • Для розслідувань, виявлення та запобігання шахрайству
 • Для здійснення господарських операцій за умови виконання певних умов
 • Якщо це міститься в свідченні свідка, і збір необхідний для оцінки, обробки або врегулювання страхового відшкодування
 • Для виявлення поранених, хворих чи померлих осіб та спілкування з найближчими родичами
 • Якщо у нас є обґрунтовані підстави вважати, що особа була, є чи може стати жертвою фінансових зловживань
 • Якщо обґрунтовано очікувати, що збір і використання за згодою може поставити під загрозу доступність або точність інформації, і збір є розумним для цілей, пов’язаних з розслідуванням порушення угоди або порушення законів Канади чи провінції
 • Якщо розкриття інформації необхідно для виконання повістки, ордера, наказу суду або правил суду, що стосуються виготовлення записів
 • Якщо вона була створена особою під час її роботи, бізнесу або професії, і збір відповідає цілям, для яких була створена інформація
 • Якщо збірка призначена виключно для журналістських, художніх чи літературних цілей

Коротше кажучи:  ми можемо ділитися інформацією в конкретних ситуаціях, описаних у цьому розділі, та/або з наступнимтретіх осіб.

Можливо знадобитися поділитися вашою особистою інформацією в таких ситуаціях:

 • Бізнес Трансфери. Ми можемо поділитися або передати вашу інформацію у зв’язку з будь-яким злиттям, продажем активів компанії, фінансуванням або придбанням всієї або частини нашого бізнесу іншій компанії або під час переговорів про неї.
 • Коли ми використовуємо API платформи Карт Google. Ми можемо ділитися вашою інформацією з певними API платформи Карт Google (наприкладAPI Карт Google, API місць). Щоб дізнатися більше про Політику конфіденційності Google, перейдіть за цим  посиланням .
 • Філії. Ми можемо поділитися вашою інформацією з нашими афілійованими особами, і в цьому випадку ми вимагатимемо від цих філійчестьце повідомлення про конфіденційність. Філії включають нашу материнську компанію та будь-які дочірні компанії, партнери по спільним підприємствам або інші компанії, які ми контролюємо або перебувають під спільним контролем з нами.
 • Інші користувачі. Коли ви ділитеся особистою інформацією(наприклад, публікуючи коментарі, внески чи інший вміст у Службах)або іншим чином взаємодіяти з загальнодоступними частинами Сервісів, така особиста інформація може переглядатися всіма користувачами та може бути відкрита за межами Сервісів назавжди.Аналогічно, інші користувачі зможуть переглядати описи вашої діяльності, спілкуватися з вами за допомогою наших Сервісів і переглядати ваш профіль. 

  5. ЧИ ВИКОРИСТАЄМО КУКИ ТА ІНШІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІДТЕЖЕННЯ?

Коротше кажучи:  ми можемо використовувати файли cookie та інші технології відстеження для збору та зберігання вашої інформації.

Ми можемо використовувати файли cookie та подібні технології відстеження (наприклад, веб-маяки та пікселі) для доступу або збереження інформації. Конкретна інформація про те, як ми використовуємо такі технології та як ви можете відмовитися від певних файлів cookie, викладена в нашому Повідомленні про файли cookie.

6. ЯК ДОЛГО МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?

Коротше кажучи:  ми зберігаємо вашу інформацію стільки, скільки необхідновиконуватицілі, зазначені в цьому повідомленні про конфіденційність, якщо інше не передбачено законом.

Ми зберігатимемо вашу особисту інформацію лише стільки часу, скільки це необхідно для цілей, зазначених у цьому повідомленні про конфіденційність, за винятком випадків, коли довший період зберігання не вимагається або дозволено законом (наприклад, податкові, бухгалтерські чи інші законодавчі вимоги). Жодна ціль цього сповіщення не вимагає від нас зберігати вашу особисту інформацію довше ніж 90 днів.

Якщо у нас немає поточної законної ділової потреби обробляти вашу особисту інформацію, ми видалимо абоанонімізуватитаку інформацію, або, якщо це неможливо (наприклад, оскільки ваша особиста інформація була збережена в резервних архівах), ми будемо безпечно зберігати вашу особисту інформацію та ізолювати її від будь-якої подальшої обробки, доки не стане можливим видалення.

7. ЯК МИ ЗБЕРІГАЄМО ВАШУ ІНФОРМАЦІЮ?

Коротше кажучи:  ми прагнемо захистити вашу особисту інформацію за допомогою системиорганізаційніта технічні заходи безпеки.

Ми впровадили відповідні та розумні технічні таорганізаційнізаходи безпеки, розроблені для захисту безпеки будь-якої особистої інформації, яку ми обробляємо. Однак, незважаючи на наші заходи безпеки та зусилля щодо захисту вашої інформації, жодна електронна передача через Інтернет або технологія зберігання інформації не може бути на 100% безпечною, тому ми не можемо обіцяти чи гарантувати, що хакери, кіберзлочинці чи іншінесанкціонованийтреті сторони не зможуть зашкодити нашій безпеці та неналежним чином збирати, отримувати доступ, красти або змінювати вашу інформацію. Хоча ми зробимо все можливе, щоб захистити вашу особисту інформацію, передача особистої інформації до наших Сервісів і з них здійснюється на ваш власний ризик. Ви повинні отримати доступ до Послуг лише в безпечному середовищі.

8. ЧИ ЗБИРАЄМО ІНФОРМАЦІЮ ВІД НЕПОВНОЛІТНИХ?

Коротше кажучи:  ми свідомо не збираємо дані від дітей віком до 18 років і не продаємо їх.

Ми свідомо не збираємо дані від дітей віком до 18 років і не продаємо їх. Використовуючи Служби, ви підтверджуєте, що вам принаймні 18 років або що ви є батьком або опікуном такої неповнолітньої особи, і погоджуєтесь на використання Служб такими неповнолітніми особами, які утримані. Якщо ми дізнаємося, що була зібрана особиста інформація від користувачів віком до 18 років, ми деактивуємо обліковий запис і вживемо розумних заходів, щоб негайно видалити такі дані з наших записів. Якщо вам стане відомо про будь-які дані, які ми, можливо, зібрали від дітей віком до 18 років, зв’яжіться з нами за адресою info@helpushelpua.com.

9. ЯКІ ВАШІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?

Коротко: У деяких регіонах, напрЄвропейська економічна зона (ЄЕЗ), Сполучене Королівство (Великобританія) та Канада, у вас є права, які надають вам більший доступ до вашої особистої інформації та контроль над нею. Ви можете переглянути, змінити або припинити дію свого облікового запису в будь-який час.

У деяких регіонах (наприкладЄЕЗ, Великобританії та Канади), ви маєте певні права відповідно до чинного законодавства про захист даних. Вони можуть включати право (i) запитувати доступ та отримати копію вашої особистої інформації, (ii) вимагати виправлення або видалення; (iii) обмежити обробку вашої особистої інформації; та (iv) якщо застосовно, щодо переносимості даних. За певних обставин ви також можете мати право заперечити проти обробки вашої особистої інформації. Ви можете зробити такий запит, зв’язавшись з нами за контактними даними, наведеними в розділі нижче.

Ми розглянемо та діятимемо за будь-яким запитом відповідно до чинного законодавства про захист даних.

Якщо ви перебуваєте в ЄЕЗ або Великобританії і вважаєте, що ми незаконно обробляємо вашу особисту інформацію, ви також маєте право подати скаргу до місцевого органу нагляду за захистом даних. Їхні контактні дані можна знайти тут: https://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm .

Якщо ви перебуваєте в Швейцарії, контактні дані органів із захисту даних доступні тут: https://www.edoeb.admin.ch/edoeb/en/home.html .

Відкликання вашої згоди: якщо ми покладаємося на вашу згоду на обробку вашої особистої інформації,яка може бути явною та/або неявною згодою залежно від чинного законодавства,ви маєте право в будь-який час відкликати свою згоду. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, зв’язавшись з нами, використовуючи контактні дані, наведені в розділі нижче.

Однак зверніть увагу, що це не вплине на законність обробки до її відкликанняколи чинне законодавство дозволяє,чи вплине це на обробку вашої особистої інформації, яка здійснюється на підставі законної обробки, крім згоди.

Відмова від маркетингових та рекламних повідомлень:  Ви можете скасувати підписку на наші маркетингові та рекламні повідомлення в будь-який час за допомогоюнатиснувши посилання для скасування підписки в електронних листах, які ми надсилаємо,або зв’язавшись з нами, використовуючи дані, наведені нижче. Після цього вас буде вилучено зі списків маркетингу. Однак ми все одно можемо спілкуватися з вами — наприклад, щоб надсилати вам повідомлення, пов’язані з послугами, які необхідні для адміністрування та використання вашого облікового запису, для відповіді на запити на обслуговування або в інших немаркетингових цілях.

Файли cookie та подібні технології: більшість веб-браузерів налаштовані на прийняття файлів cookie за замовчуванням. Якщо хочете, зазвичай ви можете налаштувати свій браузер на видалення файлів cookie та відхилення файлів cookie. Якщо ви вирішите видалити файли cookie або відхилити файли cookie, це може вплинути на певні функції або послуги наших Сервісів. Щоб відмовитися від реклами рекламодавців на основі інтересів у наших Сервісах, відвідайте сторінку http://www.aboutads.info/choices/ .

10. ЕЛЕМЕНТИ УПРАВЛІННЯ ФУНКЦІЯМИ НЕ ОТСЛЕЖУВАТИ

Більшість веб-браузерів, а також деякі мобільні операційні системи та мобільні додатки містять функцію Do-Not-Track (“DNT”) функцію або налаштування, які ви можете активувати, щоб повідомити, що ви надаєте перевагу конфіденційності, щоб не відстежувати та не збирати дані про ваші дії в Інтернеті. На даному етапі немає єдиного технологічного стандартурозпізнаванняі реалізація сигналів DNT булазавершено. Таким чином, наразі ми не відповідаємо на сигнали браузера DNT або будь-який інший механізм, який автоматично повідомляє про ваш вибір не відстежувати онлайн. Якщо буде прийнятий стандарт для відстеження в Інтернеті, якого ми повинні дотримуватися в майбутньому, ми повідомимо вас про цю практику в переглянутій версії цього повідомлення про конфіденційність.

11. ЧИ МАЮТЬ ЖИТЕЛИ КАЛІФОРНІЇ СПЕЦІАЛЬНІ ПРАВА НА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ?

Коротше кажучи:  так, якщо ви є жителем Каліфорнії, вам надаються певні права щодо доступу до вашої особистої інформації.

Розділ 1798.83 Цивільного кодексу Каліфорнії, також відомий як’Shine The Light’Закон, дозволяє нашим користувачам, які є жителями Каліфорнії, запитувати та отримувати від нас, раз на рік і безкоштовно, інформацію про категорії особистої інформації (якщо така є), яку ми розкриваємо третім сторонам для цілей прямого маркетингу, а також імена та адреси всіх треті сторони, яким ми поділилися особистою інформацією протягом безпосередньо попереднього календарного року. Якщо ви проживаєте в Каліфорнії і бажаєте зробити такий запит, надішліть нам письмовий запит, використовуючи контактну інформацію, наведену нижче.

Якщо вам не виповнилося 18 років, ви проживаєте в Каліфорнії та маєте зареєстрований обліковий запис у Службах, ви маєте право вимагати видалення небажаних даних, які ви публічно публікуєте в Службах. Щоб подати запит на видалення таких даних, зв’яжіться з нами, використовуючи контактну інформацію, наведену нижче, і включіть адресу електронної пошти, пов’язану з вашим обліковим записом, і заяву про те, що ви проживаєте в Каліфорнії. Ми подбаємо про те, щоб дані не відображалися публічно в Сервісах, але будь ласка, майте на увазі, що дані можуть не бути повністю або повністю видалені з усіх наших систем (наприклад,резервні копії тощо).

Повідомлення про конфіденційність CCPA
Каліфорнійський кодекс правил визначає a’резидент’як:
(1) кожна особа, яка перебуває в штаті Каліфорнія не з тимчасовою або тимчасовою метою
(2) кожна фізична особа, яка проживає в штаті Каліфорнія, яка перебуває за межами штату Каліфорнія з тимчасовою або тимчасовою метою

Усі інші особи визначаються як «нерезиденти».

Якщо це визначення’резидент’стосується вас, ми повинні дотримуватися певних прав та обов’язків щодо вашої особистої інформації.

Які категорії особистої інформації ми збираємо?
За останні дванадцять (12) місяців ми зібрали такі категорії особистої інформації:

Категорія Приклади Зібрано
A. Ідентифікатори Контактні дані, такі як справжнє ім’я, псевдонім, поштова адреса, контактний номер телефону або мобільного телефону, унікальний особистий ідентифікатор, онлайн-ідентифікатор, адреса Інтернет-протоколу, адреса електронної пошти та ім’я облікового запису  ТАК
B. Категорії особистої інформації, перелічені в статуті Каліфорнійських облікових записів клієнтів Ім’я, контактна інформація, освіта, зайнятість, історія зайнятості та фінансова інформація  ТАК
C. Захищені класифікаційні характеристики відповідно до Каліфорнійського або федерального законодавства Стать і дата народження  ТАК
D. Комерційна інформація Інформація про транзакції, історія покупок, фінансові дані та інформація про платежі  ТАК
E. Біометрична інформація Відбитки пальців і голосу  НІ
F. Інтернет або інша подібна мережева діяльність Історія перегляду, історія пошуку, онлайнповедінка, дані про інтереси та взаємодію з нашими та іншими веб-сайтами, додатками, системами та рекламою  НІ
Г. Дані геолокації Розташування пристрою  НІ
H. Аудіо, електронна, візуальна, теплова, нюхова або подібна інформація Зображення та аудіо, відео чи дзвінки, створені у зв’язку з нашою бізнес-діяльністю  НІ
I. Професійна інформація або інформація, що стосується зайнятості Контактна інформація для бізнесу, щоб надати вам наші послуги на рівні бізнесу або посади, історії роботи та професійної кваліфікації, якщо ви подаєте заявку на роботу до нас  НІ
J. Інформація про освіту Студентські записи та інформація довідника  НІ
K. Висновки, зроблені з іншої особистої інформації Висновки, зроблені на основі будь-якої зібраної особистої інформації, переліченої вище, для створення профілю або резюме, наприклад, про переваги та характеристики особи  ТАК

Ми також можемо збирати іншу особисту інформацію за межами цих категорій, якщо ви спілкуєтеся з нами особисто, онлайн, телефоном чи поштою в контексті:

 • Отримання допомоги через наші канали підтримки клієнтів;
 • Участь в опитуваннях або конкурсах клієнтів; і
 • Полегшення надання наших Послуг і відповіді на ваші запити.

Як ми використовуємо та передаємо вашу особисту інформацію?
Додаткову інформацію про наші методи збору та обміну даними можна знайти в цій заяві про конфіденційність.

Ви можете зв’язатися з намиелектронною поштою за адресою info@helpushelpua.com, за безкоштовним тел +380937171414, відвідавши https://helpushelpua.com/contact-us/, або за посиланням на контактну інформацію внизу цього документа.

Якщо ви використовуєтеуповноваженийагента, щоб скористатися вашим правом відмовитися від участі, ми можемо відхилити запит, якщоуповноваженийагент не надає докази того, що вони були дійснимиуповноваженийдіяти від вашого імені.

Ваша інформація буде передана комусь ще?
Ми можемо розкривати вашу особисту інформацію нашим постачальникам послуг відповідно до письмового договору між нами та кожним постачальником послуг. Кожен постачальник послуг є комерційною установою, яка обробляє інформацію від нашого імені.

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для власних бізнес-цілей, наприклад, для проведення внутрішніх досліджень для технологічного розвитку та демонстрації. Це не вважається таким’продаж’вашої особистої інформації.

БО “МБФ “ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА” не розкривав і не продавав будь-яку особисту інформацію третім сторонам з комерційною або комерційною метою протягом попередніх дванадцяти (12) місяців.БО “МБФ “ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА” не продаватиме в майбутньому особисту інформацію, що належить відвідувачам веб-сайту, користувачам та іншим споживачам.

Ваші права щодо ваших персональних даних

Право вимагати видалення даних — Запит на видалення
Ви можете попросити видалити вашу особисту інформацію. Якщо ви попросите нас видалити вашу особисту інформацію, ми поважатимемо ваш запит і видалимо вашу особисту інформацію за умови певних винятків, передбачених законом, наприклад (але не обмежуючись) здійснення іншим споживачем свого права на свободу слова , наші вимоги щодо відповідності, що випливають із юридичного зобов’язання, або будь-яка обробка, яка може знадобитися для захисту від незаконної діяльності.

Право на інформацію — Запит на інформацію
Залежно від обставин ви маєте право знати:

 • чи збираємо та використовуємо ми вашу особисту інформацію;
 • категорії особистої інформації, яку ми збираємо;
 • цілі, для яких використовується зібрана особиста інформація;
 • чи продаємо ми вашу особисту інформацію третім сторонам;
 • категорії особистої інформації, яку ми продали або розкрили з комерційною метою;
 • категорії третіх осіб, яким особиста інформація була продана або розкрита з комерційною метою; і
 • ділової або комерційної мети для збору або продажу особистої інформації.

Відповідно до чинного законодавства ми не зобов’язані надавати або видаляти інформацію про споживача, яка була деідентифікована у відповідь на запит споживача, або повторно ідентифікувати індивідуальні дані для перевірки запиту споживача.

Право на недискримінацію для здійснення прав споживача на конфіденційність
Ми не будемо дискримінувати вас, якщо ви використовуєте свої права на конфіденційність.

Процес верифікації
Отримавши ваш запит, нам потрібно буде підтвердити вашу особу, щоб визначити, що ви та сама особа, про яку ми маємо інформацію в нашій системі. Ці зусилля з перевірки вимагають від нас попросити вас надати інформацію, щоб ми могли зіставити її з інформацією, яку ви нам надали раніше. Наприклад, залежно від типу запиту, який ви подаєте, ми можемо попросити вас надати певну інформацію, щоб ми могли зіставити інформацію, яку ви надаєте, з інформацією, яка вже є у нас, або ми можемо зв’язатися з вами за допомогою методу зв’язку (наприклад,телефону або електронної пошти), які ви надали нам раніше. Ми також можемо використовувати інші методи перевірки залежно від обставин.

Ми будемо використовувати особисту інформацію, надану у вашому запиті, лише для підтвердження вашої особи або повноважень для подання запиту. Наскільки це можливо, ми уникатимемо запитувати від вас додаткову інформацію з метою перевірки. Однак, якщо ми не можемо підтвердити вашу особу на основі інформації, яка вже зберігається нами, ми можемо попросити вас надати додаткову інформацію з метою підтвердження вашої особи, а також з метою безпеки чи запобігання шахрайству. Ми видалимо таку додатково надану інформацію, щойно завершимо перевірку.

Інші права на конфіденційність

 • Ви можете заперечити проти обробки вашої особистої інформації.
 • Ви можете вимагати виправлення ваших персональних даних, якщо вони є неправильними або більше не актуальними, або попросити обмежити обробку інформації.
 • Ви можете призначитиуповноваженийагента, щоб зробити запит відповідно до CCPA від вашого імені. Ми можемо відхилити запит від anуповноваженийагента, який не надає докази того, що вони були дійснимиуповноваженийдіяти від вашого імені відповідно до CCPA.
 • Ви можете попросити відмовитися від майбутнього продажу вашої особистої інформації третім особам. Отримавши запит на відмову, ми будемо діяти відповідно до запиту якомога швидше, але не пізніше п’ятнадцяти (15) днів з дати подання запиту.

Щоб скористатися цими правами, ви можете зв’язатися з нами електронною поштою за адресою info@helpushelpua.com,за безкоштовним тел. +380937171414, відвідавши https://helpushelpua.com/contact-us/, або за посиланням на контактну інформацію внизу цього документа. Якщо у вас є скарга на те, як ми обробляємо ваші дані, ми хотіли б почути від вас.

12. ЧИ МИ ОНОВЛЯЄМО ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ?

Коротше кажучи:  так, ми будемо оновлювати це повідомлення, якщо це необхідно, щоб відповідати відповідним законам.

Ми можемо час від часу оновлювати це повідомлення про конфіденційність. Оновлена ​​версія буде позначена оновленим”Переглянуто”дати, і оновлена ​​версія набуде чинності, щойно вона стане доступною. Якщо ми внесемо суттєві зміни до цього повідомлення про конфіденційність, ми можемо повідомити вас, розмістивши повідомлення про такі зміни на видному місці, або безпосередньо надіславши вам сповіщення. Ми рекомендуємо вам часто переглядати це повідомлення про конфіденційність, щоб бути в курсі того, як ми захищаємо вашу інформацію.

13. ЯК ВИ МОЖЕТЕ ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ ЩОДО ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ?

Якщо у вас є запитання чи коментарі щодо цього повідомлення, можетенапишіть нам на адресуinfo@helpushelpua.com або поштою на адресу:
БО “МБФ “ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА”
Трьохсвятительська, 5/1А, Київ
info@helpushelpua.com
Киев, Київська обл. 01001
Україна

14. ЯК ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ, оновити чи видалити дані, які ми від вас збираємо?

Відповідно до чинного законодавства вашої країни ви можете мати право вимагати доступу до особистої інформації, яку ми збираємо від вас, змінювати цю інформацію або видаляти її. Щоб надіслати запит на перегляд, оновлення або видалення вашої особистої інформації, будь ласканадішліть форму запиту, натиснувши  тут.