Установча зустріч учасників Освітніх програм «Стипендіат» та «Вступник» 2021 – 2022 років.

Лис 10, 2021

06-07.11.2021 року в готельному комплексі “Верховина” відбулась Установча зустріч учасників Освітніх програм «Стипендіат» та «Вступник»  2021 – 2022 років.

Основною метою зустрічі було підписання Договору про участь в освітній програмі.

54 студентів і студенток з усієї України будуть отримувати щомісячну стипендію впродовж цілого навчального року. 

В ході зустрічі Учасники освітніх проєктів були ознайомлені з програмою Самовдосконалення і розробили особистий план розвитку на весь навчальний рік.

Представники Фонду розповіли про початок зимового проєкту – «Різдвяні бажання» та запросили всіх учасників долучитися до цієї доброї ініціативи.

Кульмінацією зустрічі стало урочисте привітання  8 найкращих студентів, яких було нагороджено Сертифікатами та годинниками.

Від імені нашої організації хочемо висловити безмежну подяку нашим партнерам та спонсорам, без яких ця зустріч не була б такою цікавою і продуктивною:

Дякуємо нашим любим психологам – Тетяна Сіренко та Любава Казмірчук, які розповіли нам про проєкт “Mental Health Hub”, метою якого є дбайливе ставлення до ментального здоров’я, а також, провели цікавий інтерактив за допомогою якого учасники мали змогу познайомитись і поспілкуватись один з одним.

Велика дяка нашому давньому другу та партнеру в юридичних питаннях – Миколі Оріховському з адвокатського об’єднання OKlegal.ua за роз’яснення особливостей укладання Договорів між студентом і Фондом, а також, про цікавий практичний досвід ведення адвокатської діяльності.

Також дякуємо Компанії Coca ColaUkraine, які надали нам якісну продукцію для учасників зустрічі. Ви забезпечили нас силою та відсутністю спраги під час проведення заходу. Ми дуже раді розпочати співпрацю з Вашою компанією і маємо велику надію, що це лише перший крок до спільних, добрих звершень на благо України.

Спасибі команді Готель Верховина за дбайливе ставлення до гостей, особливо, людей з інвалідністю.

Kyivpastrans за надання зручного автобуса для перевезення людей з інвалідністю. 

P.S. Ми дбаємо про свою безпеку та безпеку людей, що нас оточують, тому, всі учасники нашої зустрічі були повністю вакциновані.