Установча зустріч учасників програми “Стипендіат 2022-2023”

Жов 31, 2022

Одним із видів діяльності нашого Фонду є сприяння успіху студентів у рамках освітнього проєкту “Стипендіат”. Освітній проєкт «Стипендіат» реалізується щорічно з 1998 року, надаючи допомогу молоді в соціалізації, самореалізації в суспільстві шляхом фінансової (матеріальної), соціально-психологічної, організаційної, освітньої, культурної, інформаційної підтримки, а також консультування і наставництва. І цей рік не виняток. 

Отож 29-30 жовтня 2022 року було проведено Установчу зустріч учасників освітньої програми “Стипендіат 2022-2023”. 

Участь у зустрічі взяли 25 (із 30) учасників цьогорічної освітньої програми, а також випускники даного проєкту. 

До привітання учасників у відеоформаті приєдналася команда Help Us Help (Канада) та засновниця і віцепрезидентка Руслана Вжесневська. 

Команда Фонду, психологиня та координаторка проєкту «Mental Health Hub» Любава Казмірчук, HRM мережі молодіжних просторів ТВОРИ!, дизайнерка освітніх програм, молодіжна працівниця Ксенія Ємшина посприяли створенню комфортної атмосфери для знайомства учасників проєкту між собою, надали учасникам інструменти та ресурси задля їхнього подальшого саморозвитку, посприяли поліпшенню психоемоційного стану учасників тощо. 

У ході Установчої зустрічі було організовано культурну програму: прогулянка містом Лева та похід до Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької, де переглянули виставу “Конотопська відьма”.

Також від Фонду стипендіати отримали “Наплічник стипендіата”, що був наповнений корисними речами.

А найголовніше – ми офіційно запустили реалізацію освітньої програми «Стипендіат 2022-2023»: учасники ознайомилися з діяльністю Фонду, його принципами та цінностями, освітньою програмою тощо. Разом з тим відбулося укладання Договорів, які надали учасникам вже статус “Стипендіат 2022-2023”.  

Цей захід відбувся за підтримки та сприяння: Help Us Help (Канада); готель “Жорж” (м. Львів); Ukrainian World Congress – Світовий Конгрес Українців; Unite with Ukraine; Saint Javelin; ТзОВ “Школярик Захід”; ТМ «Добрий вечір»; ТзОВ “Хліб-Трейд”; Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької. 

Дякуємо всім нашим партнерам, спонсорам за можливість змінювати життя стипендіатів на краще.