Увага! Збираємо необхідні речі на Літній табір 2023

Чер 9, 2023

Допоможіть нам допомогти українським дітям!
Ми працюємо над організацією навчального табору для дітей-сиріт та дітей захисників російсько-української війни. Наша мета – забезпечити цих дітей не лише освітою, а й підтримкою та надією на краще майбутнє.

Зараз ми шукаємо вашу допомогу, щоб забезпечити дітей необхідними гігієнічними засобами та предметами першої необхідності. Ось список потрібних предметів:

Зубна паста: 200 штук
Зубна щітка: 200 штук
Мило для дітей: 200 штук
Дезодорант кульковий: 200 штук
Крем проти сонця: 200 штук
Плин проти комарів: 200 штук
Шампунь: 200 штук
Гель для душу: 200 штук
Пральний порошок 900 г: 40 штук
Шкарпетки літні: 400 пар

Ваша пожертва може мати велике значення у житті цих дітей. Ви можете допомогти нам у нашій місії, надавши ці гігієнічні засоби та предмети першої необхідності.

Як ви можете допомогти:
Зробити пожертвування: Якщо ви готові пожертвувати будь-яку кількість зазначених предметів, будемо надзвичайно вдячні. Ви можете придбати їх у місцевих магазинах та передати нам або надіслати безпосередньо до нашої адреси.
Благодійна основа: Якщо у вас є можливість надати предмети на благодійній основі, це також буде надзвичайно важливо. Зверніться до нас, і ми із радістю приймемо вашу благодійну допомогу та забезпечимо її передачу дітям, які найбільше цього потребують.
Фінансова підтримка: Якщо ви не можете надати конкретні предмети, але все одно хочете допомогти, фінансове пожертвування буде вкрай цінним. Ваші кошти дозволять нам придбати необхідні речі та забезпечити їх доставку до наших дітей. Будь-яка сума, яку ви готові пожертвувати, буде використана з максимальною уважністю та відповідальністю.
Поширення інформації: Будь ласка, допоможіть нам розповсюдити це заклик серед вашого оточення та соціальних мереж. Розділіть цей повідомлення з друзями, родиною та колегами, щоб залучити більше людей до нашої спільної місії допомоги українським дітям.

Усі пожертви будуть використані на благодійні цілі та направлені на поліпшення умов життя дітей, які дійсно потребують нашої підтримки.
Поширюйте добро разом з нами! Допоможіть нам зробити позитивний вплив на майбутнє українських дітей, що потребують нашої допомоги. Їх посмішка та вдячність варта кожного зусилля.
Дякуємо вам за вашу підтримку та небайдужість до потреб молодших поколінь.
Разом ми можемо зберегти дітям дитинство попри все!

Е-mail для зворотного зв’язку: camp@helpushelpua.com

Промо сторінка Табору >> 

#HelpUsHelpUA | #StandWithUkraine | #HelpUsHelp | #StopPutinNOW | #ЛітнійТабір2023 | #SummerCamp2023 | #НавколоСвітуЗа14Днів