Сходження на Говерлу та відвідини Буковелю

Лип 17, 2023

Завершився навчальний рік, і наші стипендіати зробили неймовірні злети!  Вони довели, що з визначеними цілями, наполегливістю і вольовими зусиллями можна досягнути будь-яких вершин.

Ми зібралися разом на підсумкову зустріч стипендіатів «Лови момент», щоб поділитися своїми досягненнями і незабутніми пригодами. Частина учасників освітньої програми «Стипендіат 2022-2023» зробили справжнє сходження – підкорили найвищу вершину Українських Карпат та найвищу точку України, гору Говерлу (2 061 м над рівнем моря).

Також, інша частина наших неймовірних стипендіатів мала нагоду побувати в чарівному курорті Буковель та відвідати етнопарк “Гуцул Ленд”. Там вони занурилися в захоплюючі історії з життя та побуту горян Українських Карпат, відчули себе часткою великої таємничої культури.

Цей навчальний рік був сповнений незабутніми пригодами, новими знаннями та надихаючими досягненнями. Ми пишаємося нашими стипендіатами, які не тільки змагалися за високі навчальні результати, але й відкрили для себе красу нашої країни і поглибили розуміння культури та традицій.

______

Вітаємо всіх наших стипендіатів з неймовірними досягненнями та вражаючими пригодами! Ви продемонстрували справжню силу духу і вміння здійснювати неможливе. Нехай ваші подальші шляхи будуть так само захоплюючими і успішними.

Не забувайте #ловити_момент і завжди прагнути нових висот!