“Стипендіат 2022-2023”: незабутні психологічні моменти серед карпатських гір! 

Лип 12, 2023

Продовжуємо ділитися особливими моментами, які відбулися під час підсумкової зустрічі стипендіатів “Лови момент!” у неймовірних карпатських горах 29 червня – 02 липня 2023 р.

Учасники освітньої програми «Стипендіат 2022-2023» завдяки психологам нашого проєкту «Mental Health Hub» Любаві КАЗМІРЧУК та Наталії РАЙНИШ пройшли захоплюючу подорож до внутрішнього світу та зазнали трансформації, яка залишить незабутні сліди у їх житті.

Психологічна та емоційна підтримка стипендіатів є нашим пріоритетом, тому під час зустрічі стипендіатів були проведені психологічні майстерні та індивідуальні консультації.

  • Завдяки майстер-класу “Тіло. Усвідомлення. Шлях до себе!” стипендіати навчилися глибше сприймати себе та розуміти свої потреби.
  • Природотерапія, яка відбувалася в приголомшливому природному середовищі Карпат, допомогла знайти їм гармонію з природою та внутрішнім світом.
  • Групова розмова “Ти тут, ти є, ти важливий/ва: давай поговоримо про тебе?!” стала місцем, де стипендіати мали можливість поглибити знання про себе, зрозуміти свої мотивації та цінності.
  • А розмова про стосунки “Очікування & реальність; токсичність & кохання; задоволення підсвідомих потреб & побудова здорових стосунків” допомогла стипендіатам зрозуміти важливі аспекти взаємин та підказала, як змінити токсичні патерни і створити здорові стосунки.

Психологічні майстерні та консультації, проведені Любавою та Наталією, виявилися незамінними компаньйонами на шляху стипендіатів до особистісного зростання та самовдосконалення.