Стипендіат стипендіату або принцип «рівний рівному»

Лип 14, 2023

Активна участь самих стипендіатів у підготовці та проведенні зустрічей стипендіатів, що підкреслює принцип «рівний рівному» і сприяє їх розвитку та самовираженню – невід’ємна частина проєкту “Стипендіат”.

Підсумкова зустріч стипендіатів «Лови момент», яка відбувалась упродовж 29 червня – 02 липня 2023 року в с. Татарів Івано-Франківської області, не стала винятком.

Однією з найцікавіших активностей під час цього заходу був воркшоп «Здорова харчова поведінка», який був підготовлений та проведений стипендіаткою Іванною РУДНИЦЬКОЮ.

Ще однією захопливою активністю на цьому заході було інтелектуально-розважальне шоу «єПитання», організоване та проведене стипендіатками Соломією КРАВЕЦЬ та Єлизаветою КАРПЕНКО.

Також, під час заходу відбулися презентації стипендіатів: «Чим запам’ятається 2022-2023 н.р. – головні події». Ця активність стала платформою, де стипендіати могли поділитися своїм досвідом, успіхами та навчальними викликами зі спільнотою. Кожна презентація була супроводжена ілюстраціями, відео або фотографіями, що допомагало краще зрозуміти та відчути вагу та значення кожної події. Ця активність відіграла важливу роль у створенні спільного почуття гордості та спільноти серед стипендіатів. Вони мали змогу висловити свою вдячність одне одному та підтримати інших у їх досягненнях. Це надихнуло стипендіатів на подальші зусилля та розвиток, оскільки вони бачили, як їхні колеги працювали та досягали великих результатів.

Активності #Стипендіат_стипендіату сприяють опануванню цінних навичок та збагаченню досвіду, а також побудові сильної та єдиної спільноти стипендіатів.