семінар “Де взяти ресурс для …?”

Лис 23, 2021

Ми стартували в новому навчальному 2021-2022 році з освітніми програмами “Стипендіат” та “Вступник“. І перший онлайн семінар “Де взяти ресурс для …?” в рамках проєкту «Mental Health Hub / Ментальне Здоров’я навинос» 🤪 нарешті відбувся!
20 листопада 2021 року Стипендіати та Вступники Благодійного Фонду Help Us Help вчилися знаходити ресурси задля усвідомлення власної значущості, виокремлення з минулого досвіду того, що є корисним для успіху, аналіз своїх сильних та слабких сторін тощо.
Спікерка онлайн-семінару “Де взяти ресурс для …?” Любава Казмірчук, що є психологинею та вірним другом Благодійного Фонду, уміло поєднала теорію з практикою, що забезпечило не лише ефективність заходу, а й пануванню невимушеної атмосфери.
Щиро дякуємо спікерці заходу Любава Казмірчук та нашим Стипендіатам і Вступникам, хто зміг приєднатися до першої онлайн-зустрічі і бажаємо, щоб здатність усвіомлювати та покращувати особисті властивості і здібності, постійно допомагали адаптуватися до стресових ситуацій й долати їх.
👍 Розвиватися! – Йти до Успіху! – Самовдосконалюватись!
✅ Наступний онлайн семінар в рамках проєкту «Mental Health Hub / Ментальне Здоров’я навинос» 🤪 відбудеться вже 4 грудня 2021р., спікерка – Тетяна Сіренко.
Тож побачимося!
P.S. всю інформацію та відео онлайн-зустрічей можна переглянути у групах Стипендіат та Вступник.