Робоча зустріч працівників офісу Help Us Help UA у Львові

Вер 20, 2021

17.09.21 року, наша команда мала прекрасну можливість відвідати одне з найкрасивіших міст нашої країни – місто Львів. 

Метою цього візиту було з’ясування можливостей і варіантів для майбутньої співпраці між нашими фондами та органами місцевого самоврядування, університетами і місцевими центрами розвитку для молоді.

Спершу, ми відвідали “МолоДвіж Центр”, де нас ознайомили з простором і програмами, які проводяться для школярів та студентів області. Після короткої презентації і теплого спілкування з працівниками центру ми попрямували до Львівського муніципального мистецького центру, де нас зустріла його директорка – Ляна Мицько. Місія даного центру полягає у підтримці і популяризації сучасного мистецтва, дизайну, інноваційних естетичних практик і культурологічних дослідженнях через спілкування та співпрацю у відкритому багатофункційному просторі. Наступною локацією для команди став “Музей Міста” – це нова культурна інституція, місце комунікації з мешканцями, місце творення сучасної міської культури, платформа переосмислення історії та самоідентифікації зі спадщиною міста. Ми дуже дякуємо представнику Львівської міської радиВолодимиру Перуну, який організував нам такий теплий, інформативний і цікавий прийом.

Після обідньої перерви наша група відправилася в один з найпрогресивніших і найбільш сучасних університетів держави – Український Католицький Університет, щоб представити наші Освітні проекти – “Стипендіат” та “Вступник”. У процесі, до нас долучилися наші стипендіати, котрі проживають і навчаються у Львові. Приїхавши до кампуса, нас зустріли Юрій Кордуба – заступник першого проректора з адміністративної роботи і керівник відділу студентської документації та пані Юлія – випускниця, а зараз вже і працівниця університету, які показали нам всю красу, зручність та відкритість свого закладу для розвитку майбутнього покоління молодих людей.

Наші команди в Канаді та Україні висловлюють щиру подяку всім тим, хто став частинкою цього чудового дійства. Ми маємо велику надію, що ці зустрічі стали першими кроками до великих змін і спільних програм для дітей та молоді, адже разом, творити добро простіше!