ПІДСУМКОВА ЗУСТРІЧ СТИПЕНДІАТІВ «ЛОВИ МОМЕНТ!»

Лип 6, 2023

“Лови момент! Навчайся! Дій! Створи свою Країну Мрій!”

29 червня – 2 липня 2023 року у селі Татарів, у затишному готелі «Коруна», відбулася ПІДСУМКОВА ЗУСТРІЧ СТИПЕНДІАТІВ «ЛОВИ МОМЕНТ!». У заході взяли участь 19 учасників та учасниць освітньої програми «Стипендіат 2022-2023» та 2 випускники проєкту, а також психологині Любава Казмірчук та Наталія Райниш, спікери Сергій Бриль (теле- радіо ведучий, актор озвучування) і Оксана Ємшина (HR менеджерка мережі молодіжних просторів “ТВОРИ!”, дизайнерка освітніх програм) та професійна художниця Ольга Муравко. Додатково, протягом одного з днів, до заходу в онлайн-форматі долучилися ще 4 учасники цьогорічної програми.

Програма зустрічі була насиченою та різносторонньою, включаючи різноманітні заходи, такі як навчальні сесії, психологічні майстерні, культурну програму, похід у гори, зустрічі між стипендіатами та інші цікаві заходи, що надавали можливості для навчання, обміну досвідом та розвитку.

_____

Наш Фонд щиро вдячний партнерам, які відділили час та зусилля, щоб долучитись до організації та проведення цієї події для студентів з різних регіонів України. Ваш внесок став надзвичайно важливим для успішності та цінності даної зустрічі, яка надихала та стимулювала учасників до подальшого розвитку та досягнення нових вершин.