Наша Історія
Усе почалося з усиновлення дитини:
-
Під час нашого першого візиту в Україну в серпні місяці, ми побачили голодних і босих дітей, які не мали памперсів, базових медикаментів чи іграшок.
-
Наша перша гуманітарна місія, яка була покликана, щоб забезпечити українських сиріт базовими медикаментами, дитячими харчовими сумішами та взуттям.
-
Перший літній табір, який налічував 110 дітей та 16 канадських волонтерів.
-
Ми допомогли організувати першу конференцію для директорів дитячих будинків у Львівській області під керівництвом Тетяни Мельник.
-
До нашої команди волонтерів входять учні, професіонали, лікарі, фармацевти, викладачі, пенсіонери, стоматологи, юристи та інші.
-
За перші шість років, ми привезли понад 450 000 кг нових та вживаних речей, загальною вартістю 7 800 000 канадських доларів.
-
Понад 35 000 дітей у більш ніж 175-ти дитячих будинках, 16-ти лікарнях та реабілітаційних центрах отримали від нас допомогу протягом перших шести років нашого існування.
-
Ми започаткували освітний проєкт “Стипендіат”, який покликаний підтримувати
-
До 2000 року число дитячих будинків, що отримують нашу підтримку, зросло із
175-ти до 190. -
Впродовж перших шести років, наші волонтери проїхали загальну відстань у більш ніж 122 000 км, відвідуючи дитячі будинки, що потребували допомоги.
-
У багатьох дитячих будинках та у літньому таборі були ініційовані програми з протезування та лікування зубів, а також комп’ютерні майстерні, які проводяться і тепер.
-
До 2004 року, загальна вартість речей, переданих безпосередньо дітям та дитячим будинкам перевищила 14 500 000 канадських доларів.
-
Ірина Солтис і Меланія Чвиль очолюють ініціативу проти торгівлі людьми
-
Одними з найбільших наших спонсорів були: Канадське агентство з міжнародного розвитку, ГО “Допомога Україні”, Євген Мельник – корпорація “BIOVAL” та компанія “Ault-Foods”: Тарас Солтис та фонд родини Темертей.
-
Ми проводимо перший зимовий табір, прагнучи створити атмосферу домашнього Різдва та Нового Року
-
До 2004 року Літній табір починає щорічно приймати в середньому 400-500 дітей, а нашу гуманітарну допомогу отримує більш ніж 200 закладів.
-
Третій Президент України Віктор Ющенко, затверджує багато рекомендацій, розроблених нашою організацією для реформування дитячих будинків, з акцентом на усиновлення та виховання сиріт у сім’ях
-
Зимовий табір знайомить дітей з їхньою українською спадщиною і традиціями під час постановки вертепу “Зимове диво”, у горах Карпатах, що на Івано-Франківщині.
-
Засновано нашу сестринську організацію – БО “МБФ “Нове Покоління”, яка зараз відома, як “Help Us Help UA”. Її метою, стала відповідь на нові виклики й розробка програм з набуття стійких життєвих навиків, суспільної інтеграції та розширення прав і можливостей для дітей.
-
Наша організація святкує 15 років роботи в Україні; вперше наш літній табір фінансується з Державного бюджету України.
-
Гірськолижний курорт “Буковель” та Олександр Шевченко частково фінансують зимовий табір.
-
6 із 10 сиріт стають злочинцями та/або безхатьками, намагаються вчинити або вчиняють самогубство, потрапляють до схем торгівлі людьми.
-
Щорічно більш ніж 500 дітей-сиріт відвідують літні табори.
-
Більшість вихідців із дитбудинків мають низькі навички вирішення проблем та обмежену або некоректну сексуальну освіту, не знають про права людини і трудові права.
-
Понад 12 000 дітей-сиріт, волонтерів та керівників майстерень взяли участь у наших літніх і зимових таборах за останні 25 років.
-
Наші волонтери стають активними учасниками Революції Гідності.
-
Доки ми організовуємо наш зимовий табір, протести на Майдані Незалежності продовжуються; усіх переповнює тривога через невизначеність майбутнього країни.
-
Попри всі незгоди та перешкоди, за 2 роки, наші волонтери успішно завозять 200 000 пар взуття фірми “Toms Shoes”.
-
12 000 дітей у віці 16-18 років щорічно “випускаються” з дитячих будинків.
-
Більшість “випускників” дитбудинків не мають базових життєвих навичок та знань, для самостійного щоденного існування.
-
Усі занепокоєні війною. Відвідувачі табору включають: дітей-сиріт, дітей-переселенців, кримськотатарських дітей та дітей загиблих воїнів.
-
Наш табір приймає 30 дітей з Волновахи (Донецька область), багато з них мають прояви травм, які спричинені війною.
-
Конфлікти на Сході України та в Криму тривають, внаслідок чого, тисячі дітей змушені покинути свої домівки, багато з них опиняються в дитячих будинках.
-
На той момент, 92% дітей у дитбудинках є “соціальними сиротами” та не можуть бути усиновленими. Лише 8%, які мають статус дитини-сироти і можуть мати нову родину.
-
Спільно з організацією “Захист Патріотів”, ми провели для учасників табору тренінги з основ надання екстренної медичної допомоги в умовах бойових дій.
-
Турбота про дитячий зір:
Доктор Марта Вайтер з Торонто, доктор Керол Крессман з Ватерлоо, пані Керолайн Туренко з Торонто, пані Ендріа Ігнатович з Нью-Йорку та пан Богдан Малерек зі Львова стали волонтерами, щоб перевірити зір у всіх дітей та вихователів нашого табору. Вони оглянули 300 дітей та вихователів і роздали 50 пар окулярів. -
Руслана та команда “Help Us Help” організували пішу ходу з Києва до Ворохти, із зупинками у більш ніж 40 локаціях, загальною дистанцією понад 640 км, для того, щоб розповісти про проблеми дітей-сиріт в Україні.
-
За 25 років ми зібрали $25 мільйонів доларів.
-
Брак навичок веде до безробіття, що призводить до алкоголізму, наркоманії та формуванню злочинності, яка спричиняє повернення до життя, в умовах режиму
ізоляції – в’язниці. -
“Соціальна сирота” – дитина, що має живих батьків або близьких родичів, які з певних причин (соціальних, економічних та інших) не можуть про неї піклуватися.
Інколи, таких дітей відправляють до дитбудинків батьки або родичі, у інших випадках – їх силоміць вилучають із негативного середовища. -
Ми проїхали більш ніж 1 мільйон кілометрів територією України за останні 25 років.
-
Ми надаємо сім’ям підтримку та можливість реабілітації, концентруючись на допомозі вдовам, дітям загиблих воїнів та військовим із ПТСР на ґрунті війни, що розпочалася у 2014 році.
-
Сьогодні в Україні налічується 106 000 сиріт, це 1.5% всієї популяції дітей.
-
Лише 15% фінансування з бюджету, виділеного на потреби дитбудинків, витрачається безпосередньо на дітей, решту, отримують наймані працівники.
-
90% вихідців з дитбудинків не готові до самостійного існування і потребують постійної підтримки держави.