Наша команда в Канаді

Христина Валєр

Христина Валєр

Виконавчий директор

Анка Вжесневська

Анка Вжесневська

Старший координатор програм

Кіра Антонишин

Кіра Антонишин

Координатор комунікації та розвитку

РАДА ДИРЕКТОРІВ (КАНАДА)

Руслана Вжесневська – засновниця фонду, Почесний Президент Фонду Help Us Help.

Засновниця та рушійна сила програми допомоги дітям – Help Us Help The Children (HUHTC). Руслана глибоко переймається порятунком дітей України та вихованням Нового Покоління, яке у майбутньому покликане забезпечити квітуче та світле майбутнє нашої держави.

У вільний час Руслана – успішна агентка з нерухомості в місті Торонто, мати чотирьох дочок та двох собак, а також завзята шеф-кухарка аматор. У 2010 році канадська національна газета “The Globe & Mail” опублікувала статтю про Руслану та історію HUHTC – “Руслана Вжесневська допомагає дітям-сиротам не втрачати надію”, яку ви можете прочитати, перейшовши за цим посиланням.

Джон В. Москалик

Джон – кваліфікований торговий посередник, який займається налагодженням зв’язків та зміцненням українсько-канадської спільноти. Після 7-ми років проживання в Україні, Джон добре розбирається в українсько-канадських відносинах та працює в управлінні канадсько-української торгово-промислової палати. Джон є відданим членом Української Православної Церкви і розподіляє свій професійний час між практикою торгового посередництва та бізнесом у галузі торгівлі.

Марк Келлер

Один з перших волонтерів програм Help Us Help The Children (HUHTC). Марк вперше почав допомагати дітям-сиротам в Україні, ще в середині 1990-х, разом з Русланою. Завдяки багаторічному безпосередньому досвіду, Марк зазвичай стає “голосом розуму” проєкту. Він очолює відділ громадських зв’язків в організації, а решту часу працює організатором подій у Банкетному залі “Тризуб”, що в місті Торонто.

Андрій Потічний

Керівник програми реінтеграції сімей із ПТСР, допомагає постраждалим військовим внаслідок бойових дій, добровольцям та цивільним людям, щоб вони залишити свої шрами в минулому і повернутися до повсякденного життя як сильні члени свого суспільства. Безпосередній досвід Андрія в Україні включає численні поїздки у якості міжнародного спостерігача на виборах, в рамках канадського державного доручення, а також, надання гуманітарної допомоги та візити, орієнтовані на посилення двосторонніх торговельних та ділових зв’язків між Канадою та Україною.

Петра Потічний

Петра почала займатися волонтерською допомогою дітям з Help Us Help The Children (HUHTC) у 2001 році і присвятила незліченну кількість років тому, щоб літні табори мали успіх. Петра відіграє важливу роль в налагодженні зв’язків з громадськістю, особливо з деякими нашими найбільшими благодійниками та донорами. Петра організовує щорічний збір коштів HUHTC “Відправ дитину до табору” та очолює комітет одного з наших найуспішніших фандрейзингів – “Fashion Ukraine”.