Проєкт “ГаМаКи”: безперервний розвиток дітей

Чер 24, 2022

Дитинство та повноцінний розвиток дітей у період повномасштабної війни нівелюється. А саме в періоди дитинства та юнацтва відбувається початкова соціалізація – і дуже важливо, аби вона відбулася. Отож, задовольнивши базові потреби дітей та молоді, ми прагнемо забезпечити їх безперервний розвиток. Разом з Благодійною організацію “Українська освітня платформа” ми реалізуємо проєкт “ГаМаКи”, що має на меті забезпечити роботу над ментальним здоров’ям дитини, організацію активного дозвілля, всебічного інтелектуального та емоційного розвитку, освітньої підтримки тощо.

У рамках проєкту “ГаМаКи” тренери зі спорту щотижня проводять заняття зі спорту з дітьми, які були вимушено переселені з територій, де ведуться (велись) активні бойові дії до п’ятьох дитячих установ інтернатного типу Львівської ОДА. Разом з тим проводимо з вихователями таких закладів психологічні консультації.

Діти були забезпечені спортивним інвентарем та навчальним приладдям. Завдяки цьому діти мають можливість займатися активними видами спорту, арт-терапією, що дозволяє вивільняти негативну енергію. А також у рамках проєкту ми маємо можливість дізнаватися про реальні потреби дітей та забезпечувати їх. 

Щиросердечно дякуємо Українській освітній платформі за плідну та ефективну співпрацю на благо дітей. Низький уклін усім тренерам, психологам та волонтерам, що сприяють безперервному розвитку дітей та нормалізації їхнього психоемоційного стану.