COVID-19 Children’s Relief Initiative

Ірина Кісіль, директор з маркетингу розповідає про ініціативу MEEST Canada допомоги дітям України в період COVID-19

Понад 25 років MEEST Canada допомагала нам доставляти незліченну кількість гуманітарної допомоги для дітей-сиріт з Північної Америки та Канади в Україну.
На початку пандемії МЕЕSТ приєднався до нашої ініціативи допомоги дітям в період пандемії COVID-19. Проект COVID-19 Children’s Relief надає негайну допомогу у вигляді продуктів харчування, промислових товарів та засобів гігієни українським дітям, які повернулися додому з інтернатних закладів.

Спільно з працівниками Соціальних служб та волонтерами, Бердичівські діти отримали продуктові набори та засоби гігієни

Набори для сім’ї, які складаються з продуктів харчування, промислових товарів та засобів гігієни на кожну сім’ю з урахуванням необхідного на місяць. Завдання реформи – забезпечити і підтримати сім’ї, в більшості випадків-це тільки мами, які не мають приватного житла на постійній основі, щоб ці сім’ї не були змушені віддавати дітей в інтернатні заклади.

Діаспора українців в Канаді через Уповноваженого з прав дітей допомогла Бердичівським дітям, які потребують допомоги.
Ми з Zubriy Ksenia – консультантки, експертки Lumos з реформи ДІ ( реформи деінституціалізації, реалізації права кожної дитини на сім’ю) відвідали сім`ї, які знаходяться за межею бідності. Багатодітні сім’ї, які не можуть самостійно дбати про своїх дітей, тому змушені віддати їх в інтернатні заклади, а зараз під час карантину знаходяться вдома.
Набори для сім’ї, які складаються з продуктів харчування та промислових товарів на кожну сім’ю з урахуванням необхідного на місяць.
Завдання реформи – забезпечити і підтримати сім’ї, в більшості випадків-це тільки мами, які не мають приватного житла на постійній основі, щоб ці сім’ї не були змушені віддавати дітей в інтернатні заклади.
Інституту Уповноваженого вдалося залучити різні міжнародні організації до проблем українських дітей.
Дякуємо особисто українській діаспорі в Канаді, Миколі Кулебі, Зубрій Ксенії та всім благодійникам причетним до цієї Великої справи.
А ми, Бердичівляни, давайте приглянемо за цими сім’ями, я вірю, що ми можемо подбати про них.
Служба сім’ї в Бердичівській міській раді тримає з ними зв’язок, і з радістю доставить цим потребуючим дітям допомогу від вас.
Телефон гарячої лінії служби (04143) 2-71-10.

В Житомирській області відбувся старт програми “Допомога дітям України”

Сьогодні перша партія зі 100 продуктових та гігієнічних наборів вже передані сім’ям в Житомирській області. Наступного тижня очікується наступна партія.

Сьогодні запущено в Житомирській області програму “Допомога дітям України”, яку ми реалізуємо спільно з UCC National – Ukrainian Canadian Congress, Canada Ukraine Foundation, Help Us Help та міжнародною корпорацією Meest. Метою програми є забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами.
Стартом програми стало проведення селекторної наради в Житомирській ОДА, де ми обговорили зокрема виклики, пов’язані з поверненням дітей з інтернатних закладів в родини та важливість підтримки цих сімей.
Сьогодні перша партія зі 100 продуктових та гігієнічних наборів вже передані сім’ям в Житомирській області. Наступного тижня ми очікуємо наступну партію.
Я дякую нашим канадським партнерам за підтримку сімей в кризі.
Я також дякую фонду Lumos, що під час пандемії ви підтримуєте українські сім’ї, в які повернулися діти з інтернатів.
👪Підтримати ці сім’ї сьогодні дорівнює попередити повернення дітей в інтернати 1 вересня.
Дякую керівництву Житомирської ОДА, Віталій Бунечко, за роботу в напрямку реалізації права дитини на виховання в родині.