Літній Табір

Новини табору

Щорічні літні табори (з 1996 р.) – навчають соціальних та життєвих навичок дітей-сиріт, дітей-переселенців та дітей загиблих воїнів.

Наша робота покликана покращити життя дітей, які проживають у дитячих будинках та інтернатах в Україні, а також дітей зі складними життєвими обставинами, дітей-переселенців, які вимушені покинути домівку внаслідок тривалого воєнного конфлікту в Україні. Програма Літній Табір забезпечує дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та інших дітей негайною допомогою та постійною підтримкою. Наша місія – підвищити якість їхнього життя та здоров’я, разом з тим створюючи умови, які дозволять їм реалізувати свій потенціал. Ми надаємо інструменти, які можуть бути вивчені, а також, створюємо та надаємо потужну систему підтримки і наставництва – через надання усвідомлення приналежності до нашої великої родини.

Щорічно, починаючи з 1993 року організація проводить літні табори в Україні, які орієнтовані на формування життєвих та лідерських навичок, а також на психологічну реабілітацію. Крім того, з-поміж відвідувачів таборів, комітет відбирає студентів-лідерів для участі у нашій програмі “Стипендіат”

"Навколо світу за 14 днів" - Літній табір 2023

Дата проведення: 29.07.2023 – 12.08.2023 року
Місце проведення: Дитячий та Наметовий табори серед мальовничих і могутніх Карпат.
Назва: Навколо світу за 14 днів

Гасло:

Північ-Південь-Захід-Схід
З Україною весь світ!

Кількість дітей: 200.
Цільова аудиторія (заклади, установи тощо): діти-сироти; діти, позбавлених батьківського піклування, що проживають в інституційних закладах чи ДБСТ та діти, чиї батьки загинули в АТО/ООС, або є ветеранами російсько-української війни та зараз проживають на підконтрольній Україні території. Вікова категорія дітей – 7-18 років.

Актуальність: Дитинство – це важливий період у житті кожної людини, адже саме в цей час відбувається закладення фундаменту, який формує кожну особистість та служить опорою і основою успішного дорослого життя. Наша організація з 1996 року провадить Літні навчальні табори, які дають змогу багатьом знедоленим дітям з різних куточків України опинитись в теплій, дружній атмосфері, гарно відпочити, здобути корисні та актуальні знання, а також набути життєво важливих навиків. Також наші програми сприяють вихованню патріотичного духу у підлітків та правильних сімейних цінностей. На жаль, теперішні реалії у нашій країні дуже сумні. Під час війни діти постраждали не менше чим дорослі та потребують допомоги, щоб адаптуватися до теперішніх умов. Ми не полишаємо надії на проведення Літнього табору, адже вважаємо, що саме зараз діти найбільше потребують змоги опинитись в спокійному та мирному середовищі, серед друзів, улюблених наставників і хоть трішки відпочити від жахіть війни.  Проведення Літнього табору допоможе нам зробити свій вагомий вклад в Генофонд країни. Також це велика можливість для розвитку молодого покоління нашої держави.

Мета табору:

 • Покращити психоемоційний стан дітей шляхом створення сприятливої та дружньої атмосфери;
 • Покращити фізичний і моральний стан дітей через походи та майстерні; 
 • Надати дітям інструменти та можливості для їх самореалізації шляхом проведення різного роду майстерень;  
 • Залучити дітей до соціального досвіду шляхом створення у таборі відносин співпраці та співтворчості; 
 • Розвинути творчий потенціал дитини через залучення її до колективної та індивідуальної діяльності; 
 • Методична і практична допомога вихователям та керівникам гуртків щодо організації та проведення заходів;
 • Передати дітям знання про традиції й культуру українського народу та інших народів Світу.

Перелік майстерень, що відбуватимуться щодня протягом табору:

 1. Фольклорна майстерня;
 2. Швейна майстерня;
 3. Комп’ютерна майстерня;
 4. Писанкарство;
 5. Кулінарія;
 6. Туризм (походи в гори);
 7. Психологія;
 8. Спортивне Я (футбол, волейбол, флорбол);
 9. Творче Я;
 10.  Гончарство;
 11.  Флористика;
 12.  Художня обробка шкіри;
 13.  Перша медична допомога;
 14.  Стрільба з лука та багато інших. 

*Кінцевий список майстерень буде затверджений на Вишколі.

"Незабутні часи" - Літній табір 2019

Дата проведення: 04.08.2019 – 18.08.2019 року
Місце проведення: Наметовий табір у с. Татарів, урочище «Піги» та спортивна база «Авангард» в смт. Ворохта, Івано-Франківська область.
Назва: Незабутні часи

Гасло:

Нове покоління вивчає минуле –
крокує вперед і майбутнє будує!

Кількість дітей: 190.
Кількість закладів: 20.
Опис:
Проект «Літній табір» має важливе значення для соціальної адаптації, інтеграції дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у суспільство, а також носить навчально-оздоровчий характер.
Двотижневе таборування в Карпатах – це оздоровлення, туристичні походи та різноманітні майстерні. Табір «Нового покоління» заснований, щоб допомогти дітям-сиротам стати активними громадянами, зробити позитивний внесок у розвиток української держави. Спілкування з однолітками у сприятливих умовах розвиває почуття впевненості, поваги та самосвідомості, дає змогу дітям, позбавленим батьківської опіки, не лише відпочити та знайти нових друзів. Діти святкують українські свята, знайомляться з минулим українського народу, героїчними та трагічними сторінками його історії. Учасники табору також вчаться шити на швейних машинках, працювати на комп’ютері, малювати, розписувати писанки, займаються флористикою, а також отримують цінні знання з питань охорони здоров’я, протидії торгівлі людьми й навіть вивчають прийоми самооборони.
Участь у «Літньому таборі» заохочує дітей до покращення поведінки та навчання, розвиває почуття самовпевненості, соціальної свідомості, самоповаги, зацікавлює у вивченні нашого історичного минулого, культурної спадщини та сьогодення України, надихає на особисті звершення. Швейні машинки та комп’ютери, на яких діти займаються протягом табору, віддаються школам-інтернатам у постійне користування.
Завершальний етап табору – концерт відомих зірок української естради.
Balaklava Blues – Arena Lviv Stadium show
Наші добрі друзі творили карпатську енергію в серцях дітей Нового Покоління. Серед гірської місцевості, на Наметовому літньому таборі “Діти болота”, протягом сьоми днів діти разом з колективом Balaklava Blues освоювали майстерність вправно грати на інструментах. Як результат цих навчань – це участь дітей на головній сцені Арена Львів на фестивалі Українська пісня / Ukrainian Song Project 2019.
“Влітку ми грали у Львові на фестивалі “Українська пісня”. Тоді разом з нами на сцену вийшли діти з табору “Нове покоління”, що у Ворохті, з якими ми тиждень проводили музичні майстер класи. Це був дуже емоційний виступ, дивіться live video, там все є”.

"Я піду в далекі гори" - Літній табір 2018

Дата проведення: 02.08.2018 – 18.08.2018 рік
Місце проведення: Наметовий табір у с. Татарів, урочище «Піги» та спортивна база «Авангард» в смт. Ворохта, Івано-Франківська область.
Назва: “Я піду в далекі гори”

Гасло:

Нове Покоління в
Карпатах мандрує,
25 років дітям
Щастя дарує!

Кількість дітей: 210
Кількість закладів: 26
Опис:
Нашому фонду вже 25 років!
Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть постійними супутниками в цій нелегкій роботі, яку ви присвячуєте дітям, без вас нічого б не вийшло, ви стержень, рушійна сила нашого фонду. Завдяки Вашим здібностям, працьовитості, енергії, зваженим рішенням та досвіду, наш фонд допомагав тисячам дітей, які перебували в таборах, вони навчилися бути впевненими, самостійними,щасливішими, побачили кращу сторону життя, деякі приєдналися до команди і допомагають наступному поколінню дітей. Бажаєм Вам так само сильно та цілеспрямовано рухатися до поставлених цілей і вирішувати їх з легкістю.

"Навколо світу за 14 днів" - Літній табір 2017

Дата проведення: 02.08.2017 – 16.08.17 рік
Місце проведення: Наметовий табір у с. Татарів, урочище «Піги» та спортивна база «Авангард» в смт. Ворохта, Івано-Франківська область.
Назва: “Навколо світу за 14 днів”.

Гасло:

Нове Покоління
По світу мандрує,
З вірою в мир
Майбутнє будує.

Кількість дітей: 210.
Кількість закладів: 18.
Опис:
Цьогоріч «Help us Help The children», проект Благодійного фонду «Допомога Україні», і Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» організовують 22-й Літній табір для 210 дітей-сиріт, дітей з прифронтових зон, дітей з родин, котрі постраждали внаслідок АТО та кримських татар.
Наші Літні табори є можливими завдячуючи нашим спонсорам, донорам, організаторам, волонтерам і тренерам, котрі з присвятою допомагають HUHTC, даруючи свій час і зусилля.
Під час двотижневого перебування діти «подорожуватимуть» 14-ма країнами – Канада, Індія, Франція, Ямайка, Німеччина, Австралія, Єгипет, Китай, Греція, Мексика, Італія, Іспанія, Бразилія і Україна.
Таборовики познайомляться з культурою, традиціями відвідуваних країн, дізнаються, які документи необхідні для подорожей за кордон, як подорожувати законно, основні аспекти Міжнародної організації з міграції, проблеми торгівлі людьми та багато іншого – загалом все служитиме реалізації права на свободу!
У програмі табору: Майстерні з Флористики, Фольклору, Швейна майстерня, Бойовий гопак, Флорбол, Стрільба з лука, Бейсбол, Йога і Танець, Інтерактивні ігри, Комп’ютерна майстерня, Гончарство, Художня обробка шкіри, Малювання, Бісероплетіння і Вишивання, Літературне Я, Здорове Я, Я – Шеф-кухар, Журналістське Я, Живий хліб, Я – Фотограф та інші!
Дослідження навколишніх місцевостей мальовничих Карпат, підйом на найвищі гори України під час денних подорожей, ігри, спортивні змагання – кожне завдання формуватиме здорову і розумну спільноту молодих українців!