Літній Табір

Щорічні літні табори (з 1996 р.) – навчають соціальних та життєвих навичок дітей-сиріт, дітей-переселенців та дітей загиблих воїнів.

Наша робота покликана покращити життя дітей, які проживають у дитячих будинках та інтернатах в Україні, а також дітей зі складними життєвими обставинами, дітей-переселенців, які вимушені покинути домівку внаслідок тривалого воєнного конфлікту в Україні. Програма Літній Табір забезпечує дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та інших дітей негайною допомогою та постійною підтримкою. Наша місія – підвищити якість їхнього життя та здоров’я, разом з тим створюючи умови, які дозволять їм реалізувати свій потенціал. Ми надаємо інструменти, які можуть бути вивчені, а також, створюємо та надаємо потужну систему підтримки і наставництва – через надання усвідомлення приналежності до нашої великої родини.

Щорічно, починаючи з 1993 року організація проводить літні табори в Україні, які орієнтовані на формування життєвих та лідерських навичок, а також на психологічну реабілітацію. Крім того, з-поміж відвідувачів таборів, комітет відбирає студентів-лідерів для участі у нашій програмі “Стипендіат”

FORM GOES HERE

"Навколо світу за 14 днів" - Літній табір 2017

Дата проведення: 02.08.2017 – 16.08.17 рік
Місце проведення: Наметовий табір у с. Татарів, урочище «Піги» та спортивна база «Авангард» в смт. Ворохта, Івано-Франківська область.
Назва: “Навколо світу за 14 днів”.

Гасло:

Нове Покоління
По світу мандрує,
З вірою в мир
Майбутнє будує.

Кількість дітей: 210.
Кількість закладів: 18.
Опис:
Цьогоріч «Help us Help The children», проект Благодійного фонду «Допомога Україні», і Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» організовують 22-й Літній табір для 210 дітей-сиріт, дітей з прифронтових зон, дітей з родин, котрі постраждали внаслідок АТО та кримських татар.
Наші Літні табори є можливими завдячуючи нашим спонсорам, донорам, організаторам, волонтерам і тренерам, котрі з присвятою допомагають HUHTC, даруючи свій час і зусилля.
Під час двотижневого перебування діти «подорожуватимуть» 14-ма країнами – Канада, Індія, Франція, Ямайка, Німеччина, Австралія, Єгипет, Китай, Греція, Мексика, Італія, Іспанія, Бразилія і Україна.
Таборовики познайомляться з культурою, традиціями відвідуваних країн, дізнаються, які документи необхідні для подорожей за кордон, як подорожувати законно, основні аспекти Міжнародної організації з міграції, проблеми торгівлі людьми та багато іншого – загалом все служитиме реалізації права на свободу!
У програмі табору: Майстерні з Флористики, Фольклору, Швейна майстерня, Бойовий гопак, Флорбол, Стрільба з лука, Бейсбол, Йога і Танець, Інтерактивні ігри, Комп’ютерна майстерня, Гончарство, Художня обробка шкіри, Малювання, Бісероплетіння і Вишивання, Літературне Я, Здорове Я, Я – Шеф-кухар, Журналістське Я, Живий хліб, Я – Фотограф та інші!
Дослідження навколишніх місцевостей мальовничих Карпат, підйом на найвищі гори України під час денних подорожей, ігри, спортивні змагання – кожне завдання формуватиме здорову і розумну спільноту молодих українців!

"Я піду в далекі гори" - Літній табір 2018

Дата проведення: 02.08.2018 – 18.08.2018 рік
Місце проведення: Наметовий табір у с. Татарів, урочище «Піги» та спортивна база «Авангард» в смт. Ворохта, Івано-Франківська область.
Назва: “Я піду в далекі гори”

Гасло:

Нове Покоління в
Карпатах мандрує,
25 років дітям
Щастя дарує!

Кількість дітей: 210
Кількість закладів: 26
Опис:
Нашому фонду вже 25 років!
Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть постійними супутниками в цій нелегкій роботі, яку ви присвячуєте дітям, без вас нічого б не вийшло, ви стержень, рушійна сила нашого фонду. Завдяки Вашим здібностям, працьовитості, енергії, зваженим рішенням та досвіду, наш фонд допомагав тисячам дітей, які перебували в таборах, вони навчилися бути впевненими, самостійними,щасливішими, побачили кращу сторону життя, деякі приєдналися до команди і допомагають наступному поколінню дітей. Бажаєм Вам так само сильно та цілеспрямовано рухатися до поставлених цілей і вирішувати їх з легкістю.

"Незабутні часи" - Літній табір 2019

Дата проведення: 04.08.2019 – 18.08.2019 року
Місце проведення: Наметовий табір у с. Татарів, урочище «Піги» та спортивна база «Авангард» в смт. Ворохта, Івано-Франківська область.
Назва: Незабутні часи

Гасло:

Нове покоління вивчає минуле –
крокує вперед і майбутнє будує!

Кількість дітей: 190.
Кількість закладів: 20.
Опис:
Проект «Літній табір» має важливе значення для соціальної адаптації, інтеграції дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у суспільство, а також носить навчально-оздоровчий характер.
Двотижневе таборування в Карпатах – це оздоровлення, туристичні походи та різноманітні майстерні. Табір «Нового покоління» заснований, щоб допомогти дітям-сиротам стати активними громадянами, зробити позитивний внесок у розвиток української держави. Спілкування з однолітками у сприятливих умовах розвиває почуття впевненості, поваги та самосвідомості, дає змогу дітям, позбавленим батьківської опіки, не лише відпочити та знайти нових друзів. Діти святкують українські свята, знайомляться з минулим українського народу, героїчними та трагічними сторінками його історії. Учасники табору також вчаться шити на швейних машинках, працювати на комп’ютері, малювати, розписувати писанки, займаються флористикою, а також отримують цінні знання з питань охорони здоров’я, протидії торгівлі людьми й навіть вивчають прийоми самооборони.
Участь у «Літньому таборі» заохочує дітей до покращення поведінки та навчання, розвиває почуття самовпевненості, соціальної свідомості, самоповаги, зацікавлює у вивченні нашого історичного минулого, культурної спадщини та сьогодення України, надихає на особисті звершення. Швейні машинки та комп’ютери, на яких діти займаються протягом табору, віддаються школам-інтернатам у постійне користування.
Завершальний етап табору – концерт відомих зірок української естради.
Balaklava Blues – Arena Lviv Stadium show
Наші добрі друзі творили карпатську енергію в серцях дітей Нового Покоління. Серед гірської місцевості, на Наметовому літньому таборі “Діти болота”, протягом сьоми днів діти разом з колективом Balaklava Blues освоювали майстерність вправно грати на інструментах. Як результат цих навчань – це участь дітей на головній сцені Арена Львів на фестивалі Українська пісня / Ukrainian Song Project 2019.
“Влітку ми грали у Львові на фестивалі “Українська пісня”. Тоді разом з нами на сцену вийшли діти з табору “Нове покоління”, що у Ворохті, з якими ми тиждень проводили музичні майстер класи. Це був дуже емоційний виступ, дивіться live video, там все є”.