Особистий бренд через ефективну комунікацію – майстер-клас для стипендіатів

Лип 10, 2023

Сергій Бриль, теле-радіо ведучий та актор озвучування, провів майстер-клас “Особистий бренд через ефективну комунікацію” для учасників освітньої програми “Стипендіат 2022-2023”.

______

У період з 29 червня до 02 липня 2023 року, у готелі “Коруна”, у рамках проєкту “Стипендіат”, відбулася підсумкова зустріч стипендіатів “Лови момент!”.

______

🗯Відгуки стипендіатів на майстер-клас Сергія Бриля є дуже позитивними. Один з учасників зазначив, що він раніше навіть не задумувався про те, як міміка, жестикуляція та емоції можуть зробити комунікацію людини цікавою і корисною. Інший стипендіат відзначив, що через цей майстер-клас він усвідомив важливість самовираження через вокал, що може допомогти йому в майбутньому змінювати свій голос.

💭Зустріч стипендіатів “Лови момент!” з майстер-класом Сергія Бриля виявилася надзвичайно корисною для учасників освітньої програми “Стипендіат 2022-2023”. Вони отримали цінні знання та навички з ефективної комунікації, що допоможуть їм у побудові особистого бренду і розвитку як професіоналів у майбутньому.