Онлайн-тренінг “Можливості для стипендіатів”

Лис 4, 2023

У онлайн-форматі відбувся тренінг «Можливості для стипендіатів: соціально-освітні проєкти». Спікер тренінгу – Данило Метельський, директор ГО «Центр соціальних трансформацій», старший викладач кафедри міжнародних відносин НаУКМА, представник Офісу дітей та молоді «ДІйМО» при Мінсоцполітики.

Данило Метельський розповів, що навіть маленькі проєкти можуть мати значний вплив на життя людей. Він поділився досвідом реалізації соціально-освітніх проєктів в Україні та за кордоном.

Стипендіати також дізналися про переваги, які отримують, занурюючись в проєктну діяльність. Данило Метельський зазначив, що проєктна діяльність може бути корисною для кожного особисто, оскільки вона допомагає розвивати навички лідерства, комунікації, менеджменту та інші.

Крім того, стипендіати отримали практичні поради щодо того, як розпочати свій проєкт. Вони дізналися, де шукати корисні ресурси та як зробити рутинну роботу, пов’язану з проєктом, цікавою та надихаючою.

Не лише говоримо про проєкти, а й практикуємо. Наш Фонд, починаючи з минулого року, розпочав надання менторської та фінансової підтримки проєктам, які були створені безпосередньо стипендіатами. Самі стипендіати ініціюють проєкти, які потім проходять конкурсний відбір. Найкращі з цих проєктів отримують фінансування від Фонду, що може сягати до 70 тис. гривень, а також отримують супровід у процесі реалізації своїх ідей.