Онлайн-семінар «Злість: можна і треба»

Тра 26, 2023

25 травня 2023 року, у рамках проєктів «Стипендіат» та «Mental Health Hub/Ментальне здоров’я на винос», відбувся онлайн-семінар «Злість: можна і треба», який був проведений клінічним психологом Любавою Казмірчук для учасників освітньої програми «Стипендіат 2022-2023».

Цей семінар був організований з метою збільшення усвідомлення та розуміння проявів злості, а також надання учасникам практичних інструментів для ефективного керування цим емоційним станом.

Онлайн-формат дозволив учасникам з різних місць збиратися в одному віртуальному просторі для участі в семінарі. Під час семінару Любава Казмірчук презентувала учасникам теоретичні аспекти злості, пояснила її природу, причини виникнення та можливі наслідки неконтрольованої злості. Вона також поділилася стратегіями і техніками, що допомагають ефективно управляти злістю і зберігати психологічне благополуччя.

Учасники семінару отримали можливість задавати питання і обговорювати власні досвіди та виклики, пов’язані зі злістю. Любава Казмірчук активно спілкувалася з аудиторією, надавала конкретні приклади і сценарії для використання нових навичок управління злістю в різних ситуаціях життя.

Цей семінар став важливим кроком в напрямку просвітництва і підтримки у сфері ментального здоров’я, допомігши учасникам зрозуміти, що злість є природним емоційним станом і її можна ефективно керувати, зберігаючи гармонію та психологічне благополуччя.