Неймовірні експедиції та майстерність росту: подорож у світ навчання

Лип 9, 2023

⏳Протягом 29 червня – 02 липня 2023 року, у Курорт-готель «Коруна», нашим Фондом було організовано та проведено підсумкову зустріч стипендіатів «Лови момент!».

На цій зустрічі для учасників освітньої програми “Стипендіат 2022-2023” Ксенія ЄМШИНА, HR менеджерка “ТВОРИ!” і дизайнерка освітніх програм, провела дві навчальні сесії, спеціально розроблені для стипендіатів.

🤍Перша сесія була ігровою активністю під назвою “Стипендіат 2022-2023”, де учасники мали можливість спілкуватись та співпрацювати одне з одним у неформальній атмосфері. Ця гра сприяла розвитку командної роботи, лідерства та творчого мислення серед стипендіатів.

🤍Друга сесія була воркшопом під назвою “Неймовірні експедиції та майстерність росту: подорож у світ навчання”. Під час цього воркшопу Ксенія ЄМШИНА поділилась своїми знаннями та досвідом у сфері освіти, навчання та особистісного росту. Учасники дізналися про найновіші тенденції у навчальному процесі, а також отримали практичні поради щодо управління знаннями, розвитку своїх навичок та впровадження їх у своє життя.

🫂Зустріч стипендіатів “Лови момент!” стала важливою подією для учасників освітньої програми “Стипендіат 2022-2023”. Вони мали можливість не тільки зустрітися та обмінятися думками, але й отримати цінні знання та ідеї для свого особистого й професійного розвитку. Такі заходи сприяють створенню сприятливого середовища для навчання, співпраці та зміцнення спільноти стипендіатів.