Ми звітуємо по Літньому табору 2023

Сер 31, 2023

“НАВКОЛО СВІТУ ЗА 14 ДНІВ” 

ЛІТНІЙ ТАБІР 2023

🌟 Літо 2023 залишить незабутні спогади в серцях майже 200 дітей з Півночі, Півдня, Заходу та Сходу України завдяки нашому навчальному літньому табору “Навколо світу за 14 днів”🌍.
🌄 У серці Карпат, де гори перепліталися з променями літнього сонця, зігрівалася не тільки природа, але й серця дітей, що завітали до нашого табору.

🇺🇦🇨🇦🇺🇸Волонтерська команда, що об’єднала небайдужих з України, Канади та США, створила невимушену атмосферу підтримки та розвитку.

🤝 Разом з Help Us Help, волонтерами, партнерами та спонсорами ми допомогли забути про повсякденні турботи та на мить зануритися у світ любові, взаємопідтримки, веселощів та навчання дітям із закладів інституційного догляду, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опіки/піклування, сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, сімей героїв російської-української війни.

💬 Слова дітей найкраще відображають справжню сутність та значущість цього табору. Вони писали: “Цей табір змінив моє життя”, “Найкращий відпочинок у житті”, “Це були найкращі дні за все літо”. Їхні відгуки свідчать про те, як важливо відкривати для дітей нові горизонти, розширювати їхні можливості та надихати на подальший розвиток.

🙌Літо 2023 року стало символом щедрості та доброти людей, які об’єднали зусилля, щоб зробити життя цих дітей яскравішим та багатшим.

Ми безмежно дякуємо всім волонтерам, партнерам та спонсорам. Ви стали справжніми співавторами цієї історії, допомігши нам зреалізувати мрії дітей та створити для них незабутні спогади.

😍Добродії Help Us Help, компанія “Terra Incognita”, Princess Margaret Cancer Foundation, “Porcelain”, ПрАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”, ТОВ “Байєрсдорф Україна” (NIVEA), гуртовий склад “Щаслива крамничка”, Dodo Socks, ТМ “Теркурій”, СпівДія, сім’я Небесних, Карпатський національний природний парк, Гуцул Ленд, ТОВ “Бізнес Центр Фармація”, Гріфін Сокс, Brock University (Сент-Катарінсі, Онтаріо), Височанська Дануся, Трушкіна Дар’я, Марціняк Едуард? Andy Cottrell, Зоріана Гайворон – ваша внесена у цей проєкт допомога зіграла незамінну роль у створенні позитивного та освітнього середовища для дітей.

Ваші пожертвування дали нам можливість не лише провести табір, але й зробити його яскравим, незабутнім та навчальним досвідом для наших юних учасників. Ваша підтримка зіграла невимовно важливу роль у тому, щоб надати дітям можливість знайти радість і натхнення у цей складний період.