Майстерні “Гончарство” та “Я шеф” виявились надзвичайно захоплюючими та навчальними для всіх дітей.

Лют 8, 2024

Продовжуємо ділитися неймовірним досвідом, який мали 52 дитини з різних областей України під час табору, організованого командами Help Us Help UA та Help Us Help, що відбувся з 02 по 12 січня.

У майстерні “Гончарство” діти мали унікальну можливість власноруч створити музичні інструменти під керівництвом талановитих майстринь Лесі та Юлії. Кожен момент у майстерні був наповнений радістю та теплом, а талановиті майстрині вміло ведучи дітей через всі етапи творчого процесу.

У “Я шеф” діти мали можливість відкрити для себе світ кондитерської майстерності під керівництвом волонтерки з Канади Олени. Діти не лише вчилися будувати пряникові будиночки, але й вдосконалювали свої навички в роботі в команді. Кожен учасник табору виявився справжнім шеф-кухарем, а під керівництвом Олени вони з радістю ділилися своїми смаколиками із іншими учасниками табору та волонтерами.

Табір Help Us Help UA разом із Help Us Help надав унікальну можливість дітям не лише відпочити та насолодитися цікавими майстер-класами, а й розвивати творчість та співпрацювати в команді.