«Куди інвестувати, аби Україна була успішною?» У молодь!

Жов 25, 2023

20-22 жовтня 2023 року відбулася Установча зустріч учасників освітньої програми «Стипендіат 2023-2024».

Як усе було? Розповість стипендіатка Дарина Головань.

«Місцем, де зібралися іще майбутні на той час стипендіати з різних куточків України, стало старовинне місто Львів. Після прибуття усіх студентів-однодумців, що мають спільну мрію про світле майбутнє й прагнення до саморозвитку, почалася триденна програма, насичена воркшопами, тренінгами й культурними подіями.

Найпершими зі стипендіатами працювали наші психологині Наталія Райниш і Тетяна Гордовська. Для розігріву перед пригодами психологині провели гру «Привіт, познайомимося?», яка розкрила у кожного й кожної комунікаційні здібності й хист до самопрезентації. Після цього представили проєкт «Mental Health Hub» й розповіли студентам про унікальну можливість безоплатної психологічної допомоги. А хто її не потребує у наш час?

Не обійшлося і без культурного просвітлення. Ввечері стипендіати відвідали Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької. Вистава «Сватання на Гончарівці» змусило і пригадати нашу історію, і подискутувати над проблемами соціуму, і посміятися від душі.

Наступний день розпочався із тренінгу «Самопізнання: знайти себе», який проводила Наталія Райниш. Психологиня показала корисні вправи для саморефлексії й допомогла стипендіатам краще зрозуміти свої бажання і страхи.

Після перерви на гарячий чай зі смаколиками Олександра Грудзевич, фінансова тренерка, відслонила завісу складного світу грошей і фінансів. «Управління грошима та інвестиції в себе» — воркшоп, що точно стане корисним для кожної людини. Як мінімум, деякі зі стипендіатів вже почали відкладати 10% зі своїх доходів 😁

«Як перетворити проблему на рішення, а ідею на проєкт?» Ні, це не лише питання, що турбує всіх Project-менеджерів. Це назва воркшопу нашого наступного спікера — керівника програми Лідерство і Служіння в УОП Дмитра Федорчака. Він точно знає, як дійти «Від мрій до постановки цілей» і розпочати свій перший стартап!

Знаковою подією на Установчій зустрічі стала панель «Канада-США-Україна». На ній наші учасники й друзі із Канади поспілкувалися зі стипендіатами та відповіли на їхні запитання. Крім того, студенти мали можливість поспілкуватися англійської з носіями мови. Зокрема дякуємо гостям, які змогли приїхати на нашу зустріч: Руслана Вжесневська, засновниця та віцепрезидентка Help Us Help; Христина Валєр, директорка Українських ініціатив при Фундації родини Темертей; Джон Шморгун, співзасновником фонду Move Ukraine, член Правління Фонду; Максим Рабцун, випускник проєкту “Стипендіат”, член Правління Фонду; Софія Ющенко, членкиня Ради директорів Help Us Help.

Вечір завершився інтерактивним тренінгом «Командоутворення» разом з Тарасом Косарем, тренером з командної взаємодії й директором малого групового будинку «Спільнота-Рідні». Стипендіати ще ближче познайомилися й розкрили потенціал одне одного.

Ранок останнього дня зустрічі розпочався з музичної гри «Просто танцюй» і презентації освітньої програми «Стипендіат 2023-2024». Її провів координатор-наставник Кирило Невдоха й розповів плани на цей семестр.

Завершенням триденної програми Установчої зустрічі стала презентація договору і його підписання. Найважчим був момент прощання, який розчулив усіх учасників без винятку.»

Підсумуємо: на Установчій зустрічі учасників освітньої програми «Стипендіат 2023-2024» були присутні 33 студенти, 32 з яких офіційно стали стипендіатами. Вітаємо, адже вони стали на стежку до своїх мрій і захопливих пригод! 🥳

А висловити палку подяку за це ми хочемо нашим партнерам: Temerty Foundation, Help Us Help, Biscotti, ТМ «Просто Добрий Хліб», George Hotel, корпорація «Бісквіт-Шоколад».