З Міжнародним днем захисту дітей

Тра 31, 2022

Першого червня Україна та Світ відзначають Міжнародний день захисту дітей.
Наш Фонд спільно з Help Us Help (Канада) уже 30 років працюють для дітей та з ними. Допомога в розвитку дітей та захист і дотримання їх прав – наша місія. Дитячий день – це гарний привід проаналізувати діяльність, спрямовану на дітей, та у зайвий раз нагадати всім дорослим про важливість заслуховування думки дитини, врахування її інтересів. Діти – це нове покоління, яке здатне бути корисним уже сьогодні. І дуже важливо нам, дорослим, бачити в кожній дитині потенціал, сприяти його розкриттю.
 
«Світовою конституцією прав дитини» називають Конвенцію про права дітей, прийняту Генеральною асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року. З того часу практично всі країни світу ратифікували даний документ. Україна включила Конвенцію в національне законодавство 27 вересня 1991 року.
 
Наразі дитинство українських дітей під загрозою. Тому ми всі разом маємо зробити все можливе і неможливе, аби забезпечити дітям право на безпечні умови для життя і здорового розвитку, право на рівень життя, достатній для фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного і соціального розвитку.
 
Допомагаймо дітям разом: https://helpushelpua.com/donate/