Зустріч стипендіатів «Я зможу все!»

Бер 30, 2023

23-26 березня 2023 року в м. Яремче в рамках проєкту «Стипендіат» для його учасників БО «МБФ «Гелп Ас Гелп ЮА» спільно з Help Us Help (Канада) було проведено зустріч «Я зможу все!».

У заході взяли участь майже 50 учасників (офлайн/онлайн), з яких 30 – це учасники освітньої програми «Стипендіат 2022-2023».

Програма зустрічі була насичена та різноманітна.

  • Під час #Культурна_програма стипендіати відвідали музей етнографії та екології Карпатського краю, парк-музей «Карпати в мініатюрі», вольєрне господарство Карпатського природного парку, водоспад Пробій, і, авжеж, мали змогу насолодитися краєвидами Карпат, зробити безліч фото/відео на згадку.

 

  • Психологині Любава КАЗМІРЧУК та Наталія РАЙНИШ очолили #Психологічна_майстерня: провели індивідуальні консультації, а на групових –пропрацювали теми: «Розуміння базових емоційних потреб як ключ до здорових стосунків» і «Маніпуляції: розпізнати, захистити, протидіяти». І, звісно ж, не обійшлося без природотерапії.

 

  • #Стипендіат_стипендіату – заходи, що були проведені стипендіатами. Лілія ГНАТЬО провела лекцію “Права і гарантії студентів, що мають соціальний статус”. Соломія КРАВЕЦЬ провела гру-вікторину «Морський бій – фінансова грамотність». Аліна ГІБА разом з іншими стипендіатами презентували власні проєкти. Разом з тим Виконавчий директор Фонду Вячеслав ПОВША, який до того ж є стипендіатом-випускником, поділився своєю історією успіху.

 

  • Упродовж #Навчальна_сесія засновниця школи фінансів Юлія БАТКАЛОВА провела інтенсив «Усе, що потрібно знати про особисті фінанси». Данило МЕТЕЛЬСЬКИЙ (директор ГО «Центр соціальних трансформацій») розповів про проєктну магію «Як перетворити ідею на проєкт?», а також провів тренінг «Персональна ефективність». Стипендіатка Соломія КРАВЕЦЬ разом з Президентом Фонду Василем МУДРИКОМ провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

 

  • У процесі #Дозвілля були посиденьки в колі друзів, ігри за інтересами, щоранкова музична гра «Просто танцюй», аквааеробіка, йога, прогулянка мальовничими карпатськими стежками тощо.

 

  • Під час #Організаційна_сесія стипендіати поспілкувались: з командою Help Us Help (Канада) за офлайн-участі Виконавчого директора Марка Брікеля та старшої координаторки програм Анки Вжесневської; із засновником Благодійного фонду «MoveUkraine», членом Правління нашого Фонду Джоном Шморгуном; родиною Темертей (Temerty Foundation), яка вже багато років робить вагомий внесок у реалізацію проєктів та програм Фонду, зокрема проєкту «Стипендіат».

 

  • Родзинкою зустрічі стала ватра поблизу річки Прут (Карпати), а ходіння виконавчого директора Help Us Help (Канада) Марка Брікеля по розпеченому вугіллю – своєрідним символом підтримки Канадою українського народу.

Ця зустріч стала великою подією для стипендіатів, бо сприяла не тільки здобуттю нових знань і розвитку навичок, зокрема з використання англійської при спілкуванні з іноземцями, а надала можливість оздоровитися в Карпатах.

Такі зустрічі стипендіатів важливі для ефективної соціалізації та подальшої самореалізації.

Глибоку вдячність від імені всіх учасників цієї події хочемо висловити партнерам заходу: Help Us Help (Канада); Temerty Foundation; SPAHOTEL “Карпатські зорі”; Кондитерська компанія «BISCOTTI»; ТМ «Карпатська Джерельна»; Наш сік; Карпатський природний парк; ТзОВ «Хліб-Трейд»; «Гавіал» – настільні ігри та головоломки; BY finance – школа фінансів для дорослих та дітей; ПРАТ «ХАРКІВСЬКА БІСКВІТНА ФАБРИКА» (філія в м. Львів); Музей етнографії та екології Карпатського краю; Парк-музей «Карпати в мініатюрі»; Яремчанська міська рада; Мережа Освітніх Хабів – EduHub.