грудень 2023 – січень 2024

Зимовий табір 2024

Запрошуємо долучитися до табору і відчути на собі як Ваша допомога робить дітей щасливими! Подаруйте дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування зимові враження на все життя!

Приєднуйтесь до нас!

Ми розпочали!
Слідкуйте за новинами Зимового табору  у Instagram та Facebook, а також на нашому сайті.

Приєднуйтесь до нас!

Перегляньте звіт по Зимовому табору 2024

свята ніч настає, ясний блиск з неба б'є. нове покоління різдво зустрічає - карпатський дух в серцях палає!

Дух карпатського Різдва!

Ми дуже раді відновити наш щорічний проєкт: ЗИМОВИЙ ТАБІР!

60 дітей з усієї України з числа дітей-сиріт та дітей, позбавленних батьківського піклування візьмуть участь у десятиденному зимовому таборі, який організовуємо ми спільно з Help Us Help (Канада).

Під час “Зимового табору 2024” діти віком від 12 до 17 років приїздять в Карпати на 10 днів.

Мета – надати дітям можливість розвинути практичні навички, зрозуміти свою національну приналежність та дати їм соціальну орієнтацію. Загалом за всі роки існування “Зимового табору” у ньому взяли участь понад 1100 дітей (всього 16 таборів від 2004 р.).

“Зимовий табір 2024” – це святкування Різдва Христового та Маланки, дотримання українських традицій і звичаїв, це пригода, подорож, активний відпочинок, цікаві майстерні, зустріч з друзями, з великою і люблячою родиною нашого Фонду.

Традиційно діти і виховники візьмуть участь в незабутніх активностях: Різдвяний вертеп, Майстерня з Флористики, Фольклор, Флорбол, Гончарство, Обробка дерева та шкіри, Малювання, Свічкарство, Сноу-тюбінг та катання на санчатах, Здорове Я, Протидія торгівлі людьми, Я Шеф-кухар та інші! Кожна майстерня та творче завдання формуватиме здорову і розумну спільноту молодих українців!

КОЛИ

грудень 2023 – січень 2024

ДЕ

Карпати

ЩO

Цьогорічна тема –
"Дух карпатського Різдва"

МИ ПРИЙМАЄМО ПОЖЕРТВИ!

Як ви можете допомогти?

Ви можете пожертвувати для хлопчиків і дівчаток 11-17 років наступне:

 • – Спортивне обладнання
 • – Засоби гігієни: 
 • мило тверде – 72 шт.

 • гель-шампунь – 72 шт.

 • дезодорант – 72 шт.

 • зубна паста – 72 шт.

 • зубна щітка – 72 шт.

 • – Товари для декоративно-прикладного мистецтва;
 • – Навчальне приладдя та обладнання;
 • – Одяг: Куртки, Снігові штани, Рукавички, Лижні шкарпетки, Підштаники, Термоодяг, Зимові черевики, Лижні аксесуари
 •  

1️⃣ Зробити пожертвування. Якщо ви готові пожертвувати будь-яку кількість зазначених предметів, будемо надзвичайно вдячні. Ви можете придбати їх у місцевих магазинах та передати нам або надіслати безпосередньо до нашої адреси.


2️⃣ Благодійна основа. Якщо у вас є можливість надати предмети на благодійній основі, це також буде надзвичайно важливо. Зверніться до нас, і ми із радістю приймемо вашу благодійну допомогу та забезпечимо її передачу дітям, які найбільше цього потребують.


3️⃣ Фінансова підтримка. Якщо ви не можете надати конкретні предмети, але все одно хочете допомогти, фінансове пожертвування буде вкрай цінним. Ваші кошти дозволять нам придбати необхідні речі та забезпечити їх доставку до наших дітей. Будь-яка сума, яку ви готові пожертвувати, буде використана з максимальною уважністю та відповідальністю.


4️⃣ Поширення інформації. Будь ласка, допоможіть нам розповсюдити цей заклик серед вашого оточення та соціальних мереж. Розділіть це повідомлення з друзями, родиною та колегами, щоб залучити більше людей до нашої спільної місії допомоги українським дітям.
Усі пожертви будуть використані на благодійні цілі та направлені на поліпшення умов життя дітей, які дійсно потребують нашої підтримки.

Щоб узгодити доставку, будь ласка, зв’яжіться з camp@helpushelpua.com

Детальний список можна знайти нижче:

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ДОПОМОГТИ!

Причина

14 673 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Через російську агресію чи не щодня ця цифра збільшується.
Тисячі дітей ветеранів або загиблих героїв російсько-української війни.   

Відео: Адріана Лугова

 • Понад 25 тис. дітей цілодобово перебувають у закладах інституційного догляду (дитячі будинки, інтернати тощо), з них понад 6 тис. – це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування; понад 20 тис. – соціальні сироти (тобто опікуни не в змозі про них піклуватися).
 • Понад 85% дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей ветеранів або загиблих героїв російсько-української війни стикаються з соціалізацією, яка має трагічні наслідки, психологічними проблемами, мають обмежені можливості для розвитку та низьку мотивацію для досягнення свого потенціалу.

ви потрібні дітям!

 

Help Us Help UA спільно з Help Us Help проводить зимові табори з 2004 року.

Відтоді ми отримали величезну підтримку

від наших донорів і волонтерів. 

 

 Саме завдяки вашій підтримці ми зможемо 60 дітям з різних регіонів країни

дати відчуття нормальності та родинної атмосфери, якої вони потребують. 

 

Їх посмішка та вдячність варта кожного зусилля.

Лише разом ми можемо зберегти дітям дитинство попри все!

 

ви потрібні дітям!

Help Us Help UA спільно з Help Us Help проводить зимові табори з 2004 року. Відтоді ми отримали величезну підтримку від наших донорів і волонтерів.

 

 

 

 
 

 

Саме завдяки вашій підтримці ми зможемо 60 дітям з різних регіонів країни

дати відчуття нормальності та родинної атмосфери, якої вони потребують. 

Їх посмішка та вдячність варта кожного зусилля.

Лише разом ми можемо зберегти дітям дитинство попри все!